Seat Arona 1.0 TSI 115pk Xcellence (2018) #2

autoreview

Seat Arona
Seat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat AronaSeat Arona

Signalement

UitvoeringArona 1.0 TSI 115pk Xcellence
Versnellingen7, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2018
Jaar van aanschaf2018
KM-stand laatst30.000 km
Lezerswaardering: 47%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

mooi, comfortabel, praktisch, afwerking kan beter,

  • 30.000 km

Niet onoverkomelijk maar wel wat
eigenschappen die m.i. verbetert zouden kunnen worden.
*Ik vind een automaat fantastisch na 40 jr schakelen, echter ik vind dat deze nogal bruusk reageert op de gaspedaal
*maar ook op de rempedaal, wat moeilijk te doseren dus
*wanneer je de portieren opent na het wassen en/of na nat weer, slaat het portierrubber de druppels op je stoelbekleding ook bij opening van de 5de deur krijg je ongewild een straal water in je nek als je er niet op bedacht bent.
*raar dat je de ruitenwissers niet omhoog kan zetten als je de ruiten wil schoonmaken.
*in de motorruimte zit er een flinke holle ruimte achter de wielkasten, hier verzamelt zich makkelijk boomafval in, wat slecht te verwijderen is en m.i kan gaan rotten onderin.
*waarom is er voor mijn schoonmoeder geen greepje aan het plafond gemonteerd om het in/uitstappen te vergemakkelijken.
*Waarom kan er maar 50 kg kogeldruk op de trekhaak?
*een zonneklep rechts die zelden gebruikt wordt breekt af ca €50, voor vervanging.
*een rammelend onderdeel van het veersysteem wordt onder garantie vervangen.
*een veiligheidsgordel achter wordt aangepast na een terugroepaktie van Seat, (kan de beste overkomen)

Zou ik deze auto met mijn huidige ervaringen weer kopen?
Zeker wel hij is comfortabel ,zuinig, praktisch en mooi.
Door de vormgeving laat die zich ook makkelijk schoonhouden. ook nu staat die weer te glimmen voor de deur.
Mensen doe je voordeel met deze review en .....

Seat schenk aandacht aan boven vermelde punten.

4,0
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    4
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Seat Arona

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens