Rover 75 1.8 Business (2001)

autoreview

Rover 75
Rover 75Rover 75Rover 75Rover 75Rover 75Rover 75Rover 75 - interieur

Signalement

Uitvoering75 1.8 Business
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf40.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 14%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto heb ik overgenomen van een collega. Die was zeer tevreden over de Rover 75 en deze auto was zijn tweede Rover 75.
De auto is zeer stijlvol, comfortabel en de uitstraling perfect. Het interieur straalt rust en gezelligheid uit. De 1.8 liter is een beetje underpowered, maar hoge kruissnelheden (boven 140 km/h) over lange afstanden (Parijs - Nederland) zijn geen enkel probleem. Je komt uitgerust aan op de plaats van bestemming.
Het weggedrag is subliem en de auto is zeer stil, precies wat je van een limousine verwacht. Omdat de Rover boven het aantal kilometers zat kwa leasecontract, moest de auto terug naar de leasemaatschappij. Ik heb reeds een nieuwe Rover 75 besteld.

PROBLEMEN

Ondanks het grote aantal kilometers (130.000 km) dat ik met deze auto tussen 2002 en 2004 heb gereden, waren er geen noemenswaardige problemen.
Uiteraard was dit ook dankzij de goede ondersteuning van mijn dealer Damen & Kroes in ’s-Hertogenbosch.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.