Rover 620i (1995) #2
autoreview
Signalement
Uitvoering | 620i |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1995 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 160.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Het is een erg mooi model met veel binnenruimte voor de passagiers. Niet alleen voorin maar zeker ook achterin. Een ruime kofferbak.
De auto rijdt voortreffelijk. Een goede wegligging en een prettige besturing. Aktieve stuurbekrachtiging. Geen auto met toeters en bellen zoals overbodige knopjes en klokjes. Fijne rustige motor van Japanse makelij zeer betrouwbaar zonder problemen.Goed uitzicht rondom. De grote draaicirkel is nog weg eens lastig. Brandstof verbruik is acceptabel. De auto is van binnen niet plasticachtig maar afgewerkt met skai met hier en daar een hout inzet. Goed overzichtelijk dashbord.
PROBLEMEN
Roestvorming door een lekkend raamrubber.
Voor de rest waren er geen problemen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren