Rover 200 BRM (1999)

autoreview

Rover 200-serie

Signalement

Uitvoering200 BRM
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf140.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Slecht 1100 Brm"s liepen er van de band waar er slechts 70 van naar Nederland kwamen.
Gebaseerd op de 200vi, echter de 200 BRM is 4cm verlaagd, heeft een andere ophanging als de 200vi, voorzien van nogstalgisch roodlederen bekleding. De BRM is sneller dan menig GTI en houdt een BMW 528i erg lang in de binnenspiegel. Omdat de BRM die ik heb voorzien is van een raceuitlaat produceert het beestje 160pk voor 1070kg. Het stuurgedrag van de auto is even wennen, hij is erg direct waardoor je als ’onervaren’ bestuurder soms in lastige situaties terecht kan komen. De top van mijn BRM is 240km/k op de teller. En dat is voor een auto voor zijn formaat met een 1.8 liter moter echt geen klagen!

PROBLEMEN

Tot nu toe geen problemen.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.