Renault Vel Satis 2.2 dCi 16V Privilège (2002)

autoreview

Renault Vel Satis
Renault Vel SatisRenault Vel SatisRenault Vel SatisRenault Vel SatisRenault Vel SatisRenault Vel SatisRenault Vel Satis - interieurRenault Vel Satis - interieurRenault Vel Satis - interieur

Signalement

UitvoeringVel Satis 2.2 dCi 16V Privilège
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ruimte, hoge zit, comfort en originele model bevallen.
Niet bevalt: slechte audio-installatie, slecht werkende afneembare trekhaak, keyless entry niet voor contact, matige kwaliteit gebruikte materialen interieur, navigatie niet betrouwbaar, zit midden achterin is erg hard, prijzen accessoires veel te hoog.

PROBLEMEN

Diverse kleine fouten bij aflevering. Na 3 weken (tijdens vakantie) problemen met brandstofinjectie (een dag van vakantie bij dealer). Op terug weg wederom problemen met brandstofinjectie; gestrand in Dijon waar de auto niet kon worden gerepareerd. Na anderhalve dag met vliegtuig retour. Toen na ca 8 weken de auto nog niet terug was heb ik geld terug geëist. Pas toen kwam reactie van Renault. Na veel touwtrekken werd een nieuwe geleverd. Bij nieuw geleverde functioneerde de parkeerhulp niet.
Bij eerstvolgende vakantie (na 7 maanden) wederom problemen met brandstof-injectie: halve dag bij dealer die het niet oploste maar er kon wel gereden worden. Is verder goed afgelopen.
Auto werd tweemaal teruggeroepen voor aanpassing electronica.
Volgende vakantie was het weer mis. Op terugreis strandden wij in Brussel met kapotte versnellingsbak. Weer een hotel in en eindeloze telefonades om e.e.a. geregeld te krijgen. Nu werd de auto al na 16 dagen geretourneerd.
Vertrouwen in Renault is geheel weg.
Op klacht naar dealer en Renault Nederland wordt niet gereageerd!

5,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.