Renault Twingo Comfort (1998) #3

autoreview

Renault Twingo

Signalement

UitvoeringTwingo Comfort
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf80.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 3%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Sinds oktober de eigenaar van een blauwe Twingo. We zijn goedkoper gaan rijden, dus we hebben qua bagageruimte en vermogen behoorlijk ingeleverd. Dit is overigens wel het enige. De Twingo is voorzien van airco, wat best luxe is voor zo’n kleine auto. Bewust naar gezocht, om een hogere verkoopprijs te kunnen krijgen. Het was dus wel even wennen, maar de auto rijdt als het zonnetje. Wij hebben twee kleine kinderen, maar deze kunnen ruimschoots op de achterbank zitten. Zelfs twee volwassen personen hebben een zeer riante zitpositie. Ondanks de verstelbare achterbank, valt me de bagageruimte wel tegen. De kinderwagen inclusief bak, kan er in, maar dan is er ook echt geen ruimte meer over. Maar goed, waar een wil is, is een weg. Ik gebruik de auto in het dagelijks leven, voor zakelijk gebruik. De binnenruimte is echt onvoorstelbaar. Het ruimtelijke gevoel door het diepe dashboard en de digitale tellers (dit is echt ideaal)geeft de auto je het gevoel dat je in een grote auto rijdt. Ook achterin is het overweldigend. Er zijn menig auto’s, waar je minder ruimte achter hebt. Ik ben er zeer tevreden over.
Conclusie:
-Goedkope, betrouwbare, ruime, zuinige, goedrijdende(gezins) auto. De stoelen zitten ook zeer goed.

Over de Ford was ik overigens minstens zo tevreden.

PROBLEMEN

geen.

Wel is mijn tank inhoud kleiner dan de opgave in Carbase: ik tank maximaal 26 liter, carbase geeft 40 ltr aan.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.