Renault Mégane C-C 2.0 16V T 165 Tech Line (2006)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Mégane C-C 2.0 16V T 165 Tech Line |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2006 |
| Jaar van aanschaf | 2006 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Wat bevalt mij aan de auto:
De kracht van de motor met daarbij de variabele Turbo zonder de gebruikelijke ’turbo-gat’, ik vindt het namelijk heerlijk om de auto af en toe een keer ’door te trekken’ en daarbij haalt hij een topsnelheid van 230 km p/uur volgens de GPS van ’TomTom’.
Uiteraard het geweldige cabriodak van glas, ik heb zeker de helft van de kilometers open gereden ook in de winter want er zit een goede verwarming en verwarmde voorstoelen in, en ik heb een windvanger achter de voorstoelen, dus ook als het koud is heb ik nergens last van, maar draag ik wel een lammy-jas met de kraag omhoog.
Ik vindt het ook heerlijk dat als het dak dan toch wel eens dicht moet, ik toch niet het gevoel heb dat ik ’opgesloten’ zit omdat het een glazen dak is. Dat glazen dak heeft ook als voordeel dat ik met een lichaamlengte van 1,98 m, toch meer dan voldoende hoofd ruimte heb. Ook de beenruimte is voor mij voldoende om veel km. achterelkaar te kunnen rijden. Achter mij kan dan ook niemand meer zitten, maar dat heb ik in vrijwel alle auto’s.
Ik heb de auto gekozen vanwegen het cabrio rijden, en later pas zag ik dat het ook een zeer sportief model is. Dat kun je ook wel merken aan de wegligging, wat overigens minder wordt als het dak open is, wat dan ook heel begrijpelijk is.
Het verbruik van de auto, ondanks mijn rijstijl, is zondermeer heel acceptabel te noemen(8,4 ltr. per 100 km.).
Al met al heb ik voor mijzelf een perfecte keus gemaakt in model en uitvoering, en kijk ik met plezier uit naar mijn volgende Megane CC, in 2009.
PROBLEMEN
ik heb alleen iets gehad met de lekkage van het rechter raam na een inbraak in de auto waarbij de deur van de auto ontzet is door de inbrekers, en daar is de garage meerdere malen mee bezig geweest om dit op te lossen. verder zijn de voorschokbrekers recentelijk vervangen en de voorremschijven. Met de eerste banden heb ik 80.000 km. gereden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.




