Renault Laguna RXE 2.0 (1996)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Laguna RXE 2.0 |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1996 |
Jaar van aanschaf | 2009 |
KM-stand bij aanschaf | 222.675 km |
KM-stand laatst | 256.983 km |
aankoop
- 222.675 km
ik heb deze auto gekozen omdat ik best veel rij en toch wel wat luxe wil hebben,en de mogelijkheid om lpg in te bouwen (nog niet gedaan tot op heden). deze laguna heeft een pittige 2.0 8v motor met 114pk die heel goed mee wil met het hedendaagse verkeer. verder zitten er 4 elektrische ramen in en climate control (dit was voor mij een must), verder is de auto erg luxe uitgevoerd qua interieur en de stoelen zitten comfortabel met mijn 2,03Meter. ik heb de auto gekocht met nog maar een maand apk, maar voor 200euro (kennis) mag ik niet klagen.
APK
- 245.340 km
vandaag met de auto naar de apk geweest (hij had de laatste dagen al wat problemen met de abs volgens de boorcomputer)
wat moest er gedaan worden:
Radiateurbalk verrot (probleem bij laguna uit dit model)
remschijven voor moesten ervangen (ook maar meteen nieuwe blokken en revisie remklauw laten monteren)
abs pomp kappot... auw €800euro armer voor alleen de pomp.
verder alleen een lampje kappot.
alweer auw
- 254.009 km
we zijn weer bezig.. stond voor het stoplicht op de ring ,laat ineens mijn motor af..
nadat de politie mij heeft helpen duwen naar een garage direct om de hoek (lof aan de politie hiervoor) bleek de distributieriem geknapt (terwijl ik deze direct na aanschaf heb laten vervangen).. heb ik weer dacht ik (heb ik hiervoor ook al gehad met mijn mondeo).
garage is nu aan het kijken wat de schade is en besteld misschien een nieuwe kop indien nodig..
ik vind het de auto nog wel waard om te laten maken ivm het subblieme rijcomfort.
gelukkig!!
- 254.009 km
net een belletje van de garage gehad (had nu pas tijd om naar mijn auto te kijken).
de distributieriem is vervangen en er was geen schade aan de kop (kop is eraf geweest voor controle, ook gelijk de koppaking vervangen) totale kosten slechts 320euro!!
nu gaan we weer veel km's maken (maar nu toch eerst de gasinstallatie in laten bouwen)
verder nog een compliment van zowel de anwb als de garage gehad dat de auto er og erg goed uitzag voor zijn leeftijd, geen puntje roest te bekennen:P
dit was het dan
- 256.983 km
net vor niets via mijn oom een gasinstalatie in laten bouwen.. gebeurt het volgende.
de auto is me niet gegund aangezien ik de auto vandaag total loss heb gekregen, auto voor me ging zonder enige aanleiding (later dus wel) vol in de remmen op de snelweg en ik als reactie ook remmen en de vluchtstrook op om hem voorbij te kunnen mocht ik niet snel genoeg stilstaan.. enige wat ik niet gezien had was de mobiele flitsr van de politie waar ik vervolgens vol tegen op reed (tenminste nog iets wat ik goed deed :P).. oeps..
maar in ieder geval de hele voorkant in puin. nu maar kijken naar een andere laguna..
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.