Renault Clio 1.5 dCi 65pk Dynamique (2002)

autoreview

Renault Clio
Renault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault ClioRenault Clio - interieurRenault Clio - interieur

Signalement

UitvoeringClio 1.5 dCi 65pk Dynamique
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De eerste ton zit er op na 19 maanden, nog 2 of 3 ton er bij en dan wordt het tijd voor een nieuwe.
De auto loopt al vanaf de eerste dag probleemloos. De enige keer dat ik een probleempje heb gehad was toen er een sensor op het vliegwiel de geest had gegeven en de motor af en toe in hield. Deze is onder garantie vervangen.
Bijzonder positief zijn de rij-eigenschappen, zoals remmen, besturing en wegligging.
Ook de Dynamique uitvoering, aangevuld met airco laat weinig te wensen over. Alles zit er op.
De auto is ondanks zijn 65 pk bijzonder vlot, 170 op de Autobahn gedurende honderden kilometers is geen enkel probleem.
Het gemiddelde verbruik over 100.000 kilometer ligt op 4.6 liter per 100 kilometer.
Ook de bijkomende kosten vallen erg mee, 3 beurten, 1 maal nieuwe banden en inmiddels een setje winterbanden.
De totale kosten inclusief afschrijving, onderhoud, verzekering, belasting en brandstof zijn ongeveer 11 cent per kilometer.
Helaas is de auto toch weer ingeruild, de stoelen blijken moordend voor mijn rug. Terug dus naar Citroën.

PROBLEMEN

Sensor op vliegwiel, onder garantie vervangen.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Renault Clio

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.