Renault Captur TCe 90 Dynamique (2016) #2
autoreview

Signalement
Uitvoering | Captur TCe 90 Dynamique |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2016 |
Jaar van aanschaf | 2017 |
KM-stand bij aanschaf | 6.800 km |
KM-stand laatst | 11.000 km |
Kort verslag
- 7.600 km
Na veel wikken en wegen toch maar de knoop doorgehakt en afscheid genomen van mijn auto Seat altea 1.2tsi uit 2011 een betrouwbare en mooie solide wagen en was getuned af fabriek.
Nu dus een Renault captur 0.9tce dynamique ,zo op het eerste gezicht leek het wel wat voor ons,proefrit gemaakt en tot koop over gegaan.
Mijn bevindingen na een paar weken rijden zijn dat het verbruik zo n 1op/13/14 haalbaar is.
Rijdt soepel strak en stil en kan redelijk meekomen met het verkeer.
Eco stand op snelweg kan je beter uitzetten of helemaal.
Veel meer luxe dan mijn vorige auto , misschien wel te veel elektronica tegenwoordig.
De medianav werkt prima , geluidskwaliteit is prachtig en USB werkt ook goed,de navigatie(navtec) kaarten werken voldoende,maar voor een update vragen ze wel rond de 100€ .
Verwarming en airconditioning krijgt een voldoende,is mooi stil ook op de hoogste stand.
Start stop systeem heeft nog niet gewerkt.
De ruimte in de auto is voldoende en de kofferbak heeft extra lagen , zeer praktisch,met een thuiskomer onderin.
TJA NU
Kon het niet laten om ook deze auto te laten tunen.
Chiptuning via obd kost ongeveer 350€
Auto heeft nu 107pk ipv 90pk en heeft 175nm ipv 135nm,de auto is nog steeds geen strepen trekker maar is met inhalen of invoegen prettiger,bovendien loopt de motor rustiger,het tunen gebeurt trouwens wel binnen de veiligheidsmarge.
Bijkomstigheid is dat de startstop systeem nu wel regelmatig werkt en de verwarming nu beter werkt ,qua zuinigheid kan ik nog geen uitspraak over doen., maar de auto is voor mij van voldoende naar goed gegaan.
Tuning
De tuning is gebeurt bij ATM Hoogeveen in mijn geval dichtbij mijn woonplaats,maar ze zitten ook elders in het land. Mvg
Helaas
- 11.000 km
Na verloop van tijd kwam er in de versnellingsbak een klokkend geluid bij koppeling en schakelen, naar de Renault dealer ermee en geluid geconstateerd, nieuwe druk lager in de koppeling maar het geluid was er nog steeds,weer terug naar de Renault dealer en geluid fragment werdt opgestuurd naar Renault, resultaat nieuwe versnellingsbak.
Welnu geluid is er nog steeds en gingen ermee op vakantie naar Frankrijk, daar stapvoets en in de file ratelde de auto het meest bij lage snelheid,wij hadden ook geen vertrouwen meer in de Renault garage die zei ga maar naar een ander (echt slecht) zeer jammer van de auto die hebben wij ingeruild ,aan het merk ligt het niet maar wel aan de garage volgens ons,wij zijn dus zeer teleurgesteld in de service van de Renault garage in emmen.
Voor ons nooit geen Renault meer.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Renault Captur
Had je deze auto's al gezien?

Renault Captur 0.9 TCe Dynamique * 1e Eigenaar * Achteruit Camera * Cruise control * Lage KM* Dealeronderhoud * Navigatie * trekhaak *
- 2016
- 23.156 km

Renault Captur 0.9 TCe Dynamique | Trekhaak | Cruise Control | Lichtmetalen velgen 17"
- 2016
- 139.582 km

Renault Captur 0.9 TCe Dynamique|CRUISE|AIRCO|NAVI|KEYLESS|BLUETOOTH|
- 2014
- 147.120 km