Renault Captur full hybrid 145 Techno (2024)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Captur full hybrid 145 Techno |
---|---|
Versnellingen | 8, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2024 |
Jaar van aanschaf | 2024 |
KM-stand bij aanschaf | 8 km |
KM-stand laatst | 17.250 km |
Een fijne auto
- 17.250 km
In december kochten we deze captur. We ruilden een captur bifuel uit 2021 in. Daar waren we heel tevreden over.
De combinatie van benzinemotor en elektrische aandrijving van deze nieuwe auto werkt prima. Geleidelijk aan leerden we de auto zoveel mogelijk elektrisch te laten rijden in de bebouwde kom door het gaspedaal iets op te laten komen.
Op de autoweg schakelt hij op hogere snelheden zelf over op elektrisch als er minder trekkracht wordt gevraagd.
Het verbruik is heel mooi. We halen 1 op 22 tot zelfs 1 op 23.
In de eerste week reed ik de band linksvoor kapot tegen een hoge stoeprand bij het verlaten van een parkeergarage. Na een telefoontje naar de routeservice van Renault was er binnen drie kwartier een sleepwagen die de auto naar de Renault dealer in Breda bracht. Deze dealer deed er ruim drie dagen over om een nieuwe band te installeren. Toen ik de auto afhaalde kreeg ik een indrukwekkende hoeveelheid papieren mee die moesten aantonen welke werkzaamheden er waren gedaan. Ondanks het aangekruiste vakje bleek dat het bandenspanningssysteem niet was gereset. Na een kilometer gaf de auto een foutmelding. Bij een tankstation onderweg heb ik de bandenspanning gecontroleerd en het systeem zelf gereset.
Daarna heb ik toch maar een thuisbrenger aangeschaft. Jammer van de verloren bagageruimte, maar ik wilde geen tweede keer een dergelijk gebrek aan serviceverlening meemaken.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Renault Captur
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Renault Captur 1.8 E-Tech full hybrid 160 techno / VOORRAADACTIE INCLUSIEF 5 JAAR GARANTIE /
- 2025
- 15 km

Renault Captur 1.3 mild hybrid 160 iconic | Automaat | Trekhaak | Lederen bekleding |
- 2024
- 25.428 km

Renault Captur 1.6 E-Tech Full Hybrid 145 Techno | Stoel+Stuurverwarming | Climate Control | Draadloze Telefoonlader | Camera + Sensoren | Two-Tone | Apple CarPlay/Android Auto
- 2025
- 13.857 km