Peugeot 206 XT 1.9 D (1999)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | 206 XT 1.9 D |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1999 |
| Jaar van aanschaf | 1999 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Uiterlijk is de Peugeot 206 een prachtige wagen om te zien: zo zijn er maar weinig. Binnenin bevalt de vormgeving van het dashboard ook erg goed (lekker sportief) en alles zit goed onder handbereik en is logisch geplaatst. De ruimte voorin is prima: veel hoofdruimte en meer dan voldoende voetruimte waarbij met name de linkervoet in rust heerlijk weggezet kan worden. De stoelen kunnen redelijk goed versteld worden maar leuning en zitting zijn voor lange mensen aan de korte kant. Toch stap je na honderden kilometers op een dag nog fris uit. De ruimte achterin en de kofferbak zijn voldoende.
De motor is, voor een indirect ingespoten diesel zonder turbo, voldoende krachtig om mee te komen met het verkeer en in ieder geval lekker rustig en zuinig. Toch wens je af en toe wat meer pk’s.
Wat het rijden betreft is de 206 echt prima: de besturing is heerlijk direct en met voldoende gevoel. De auto biedt zowel confort als rijplezier in grote mate, een fijne combinatie die altijd voldoet.
PROBLEMEN
De garage maakt meer kapot dan je lief is. De auto zelf geeft geen problemen, behalve 1 terugroepaktie ivm de zij-airbags.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.




Lezersreacties (0)
Reageren