Peugeot 107 Active 1.0 (2013)

autoreview

Peugeot 107 Active 1.0 (2013)

Signalement

Uitvoering107 Active 1.0
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2013
Jaar van aanschaf2013
KM-stand laatst7.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

eerste ervaring

  • 7.500 km

mijn vorige auto was een kia picanto van het nieuwe model. ik zat in de Picanto fijner, maar de peugeot heeft op zijn eigen manier ook wel zijn dingetjes. ik vind dat je in de peugeot 107 in de stad veel lekkerder rijdt. daarnaast trekt hij best goed.

ik rij alleen veel snelweg kilometers en het geluid is dan ook iets harder dan de picanto maar ook niet heel veel meer. vaak is het de volume van de radio ietsjes harder en verder niets aan de hand. ik bel dagelijks ook handsfree en de andere kant heeft in ieder geval nooit last van de geluiden van mijn auto.

verbruik:
1 woord: SUPER. velen malen zuiniger als mijn vorige auto. ik rij dagelijks 70 km snelweg en 10 km stad-kilometers. mijn verbruik: nooit onder de 1:21 gekomen. mijn top was 1:22,5/23.
ik denk dat ik nog een klapper ga maken met het verbruik want nu is mijn tank voor 2/3 leeg en ik heb al reeds 610 kilometers gereden. ik denk dus dat ik bij de volgende tankbeurt een 1:24 haal.

al met al, zeer aan te raden. ik heb de active versie waardoor je iets meer comfort hebt (airco en electrische ramen) en van buiten ziet hij er net iets leuker uit. bumpers, spiegels en handgrepen in kleur gespoten, Led lichtjes. zelf heb ik de witte versie en heb ik er leuke zwarte wieldoppen opgezet waardoor hij nog sportiever eruitziet.

hopelijk snel weer een review!

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.