Passat 2.8 V6 4Motion Highline (2000)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Passat 2.8 V6 4Motion Highline |
---|---|
Versnellingen | 5, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2018 |
KM-stand bij aanschaf | 256.049 km |
KM-stand laatst | 298.577 km |
Na de aanschaf
- 256.049 km
Deze auto heb ik middels inruil verkregen door mijn auto ervoor (Golf 4 GTI). Hij had een km stand van 256xxx en liep prima, echter schakelde de automaat naar het in zijn achteruit zetten wat stotterend. Toch besloten om de auto te nemen.
Modificaties
- 266.276 km
Na de passat een tijdje gereden te hebben besloot ik er aanpassingen in aan te brengen.
Allereerst heb ik er een embleemloze grill in laten zetten. Ook zijn de mistlichten en grootlicht geel gemaakt en is er een DUMAN-kit ingezet zodat de knipperlichten blijven branden. Ook heb ik een custom kentekenplaathouder laten maken met mijn (vorige) instagram naam erop.
Daarna heb ik een AP-schroefset gehaald om de auto (tot maximaal) te verlagen. Hier zaten nog de 18'' Lenso BSX wielen onder. Er is tevens ook een cupra-lip onder de bumper geplaatst.
Vervolgens heb ik de uitlaat aangepakt. Dit was een open 2,5inch RVS pijp vanaf de katalysator die vervolgens werd gesplitst naar 2 kanten waar bij de uiteindes sierstukken (die op de w8 leken) zijn geplaatst.
Hierna zijn er 19'' Audi Rotors onder gezet met gloednieuwe 225 35 19 (strechted) banden. Ook zijn in dat proces de remklauwen geel gespoten.
Als laatst zijn de ruiten nog geblindeerd. 98% achter en 30% voor.
Problemen
- 276.933 km
Het probleem die de passat had was het olie verbruik. Omde 500km kon ik 4 liter olie bijvullen. Dit is door Wynns Super Charge tijdelijk opgelost. Ook zat de achteras eraan te komen. Tevens zijn de remklauwen in de tijd ook vervangen.
Verkocht
- 298.577 km
Toen besloot ik de passat de deur uit te doen. De voornaamste reden was het olie verbruik. Tevens ging de tank ook redelijk als een draaikolk. Ik heb me echter zeker vermaakt in de auto en het was een ervaring apart om in de passat als daily te rijden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.