

Volkswagen Passat
1.6 Trendline
€ 1.4902001298.916 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 mei 2001 |
| APK | 21 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Rijdt goed! 1ste eigenaar
Volkswagen Passat 1.6 Trendline
Comfort
Exterieur
Interieur
Overige
Veiligheid
Inruil mogelijk!
Wij zijn een RDW-erkend bedrijf en kunnen 24/7 auto's op naam zetten en vrijwaren, u hoeft niet meer langs het postkantoor!
Heeft u een mooie deal kunnen maken en wilt u meteen weg rijden met uw nieuwe aanwinst?
Dan kunt u betalen doormiddel van overschrijving per bank of contant.
Let er wel op dat u betaal limiet hoog genoeg is. Dit moet minimaal 4 uur van tevoren in uw bank app. Dit is namelijk bij vele banken noodzakelijk!
WH Auto's
Hegedyk 29
8405GS Luxwoude
wh.autos@ziggo.nl
0615392154
Openingstijden:
*Maandag t/m Donderdag: 09.00uur tot 18.00uur
Vrijdag 09.00uur tot 17.00uur
Zaterdag: 10.00uur tot 17.00uur
**Mocht u savonds een auto willen bezichtigen is dit in overleg altijd mogelijk!
LET OP!: NIET AL ONZE AUTO'S STAAN IN LUXWOUDE. OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, GEEF VAN TE VOREN EVEN AAN VOOR WELKE AUTO U KOMT. DAN ZORGEN WIJ DAT DEZE KLAAR STAAT!***
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 148 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.703 x 1.746 x 1.462 mm |
| gewicht | 1.252 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 475 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Actieradius | 805 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| CO2-uitstoot | 187 g/km |
| Energielabel | C |


