Opel Vectra Stationwagon 1.9 CDTi 150pk Cosmo (2007)

autoreview

Opel Vectra Stationwagon 1.9 CDTi 150pk Cosmo (2007)

Signalement

UitvoeringVectra Stationwagon 1.9 CDTi 150pk Cosmo
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2007
KM-stand laatst140.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto is een leasingwagen, waarvoor ik een budget had met vrije keuze. Aangezien ik fervent Opel rijder ben moest ik niet lang nadenken en werd het de Vectra break. Mijn budget was voldoende voor een Mercedes of Audi, maar dan zouden het kale wagens geweest zijn, terwijl de Vectra full option kon genomen worden.

Zo geschiede, begin maart werd de wagen besteld, een Vectra Stationwagen 1.9 cdti 150pk cosmo. Opties omvatten onder meer het OPC sportpakket (verlaging, body kit, Recaro lederen sportzetels), navigatiesysteem en bluetooth telefoonkit, 18 inch velgen, xenon verlichting, IDS Plus sportophanging, wegklapbare trekhaak en nog wat kleinere dingen.

Mijn eigen wagen is een Astra coupé, dus de overschakeling van benzine naar dieselrijden was even afwachten, maar al bij al loopt dat zeer vlot. De Vectra hou je optimaal tussen 1500 en 3000 toeren, eronder en erboven is er niet veel te beleven. In dat toerentalbereik echter levert de motor zeer veel kracht en is de versnelling perfect, wetende dat met de opties de auto 1730 kg weegt.

Wegligging is prima, rijgeluiden ook, al zorgen de grote laagprofielbanden op slechte weg wel voor wat meer geruis dan normaal. De motor is nauwelijks te horen in het interieur bij normale rijstijl.
Het interieur zelf is enorm ruim, met een zeer grote koffer.

Na 6 maanden ben ik de wagen heel erg weten te appreciëren en kan ik me moeilijk voorstellen dat al die duurdere merken iets beters te bieden hebben dat hun meerprijs rechtvaardigt.

PROBLEMEN

Geen.

Zeer tevreden tot de laatste dag

  • 140.000 km

Op 140.000 km deze zeer praktische wagen ingeruild voor een nieuwe lease wagen.

Ook tot op de laatste dag met deze wagen geen enkel probleem gehad; enkel het geplande onderhoud.

Dit was een zeer ruime, praktische en voldoende snelle wagen die mij trouw bracht waar ik moest zijn.
Goed zo Opel.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.