Opel Vectra 2.2-16V (2002)

autoreview

Opel Vectra
Opel VectraOpel VectraOpel VectraOpel VectraOpel VectraOpel Vectra - interieurOpel Vectra - interieur

Signalement

UitvoeringVectra 2.2-16V
Versnellingen5, Automaat
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto is lekker vlot en heeft zeer goede rij-eigenschappen, gemiddeld gebruik 1 op 11. De stoelen zijn zeer slecht, niet alleen mij valt dit op, maar ook als mensen met mij meerijden, komt vanzelf de klacht over het zitcomfort.
Dit heeft te maken met de korte zitting van de stoel, welke bij de luxere versies nog in lengte verstelbaar is.
Tevens passen de vloermatten niet goed, zijn aan passagierszijde te breed en het systeem waarmee ze op hun plaats moeten blijven zitten, laat telkens los.
De technische afdeling van de dealer is erg goed, maar de commerciele afdeling vindt mijn klacht niet interessant, de buit lijkt immers binnen.
Na mijn geschreven klacht heeft men niet eens de moeite genomen om te reageren.
Bij het openen van de auto gaat eerst alleen de bestuurders zijde open, dit volgens Opel uit veigheidsoverweging, er kan dan niemand aan de andere zijde zomaar in de auto stappen.
Na de tweede maal drukken gaat alles open, alleen is het dan vreemd dat bij het tanken ook alles van slot moet, wil de tankdop open kunnen, er is dan geen enkel zicht op de bestuurders zijde.
Verder geen minpunten, alleen is voor mij het zitcomfort zo belangrijk dat ik nooit meer voor Opel zou kiezen als dit niet alsnog verbeterd word.

PROBLEMEN

Rammel in dashboard.
Slechte stoelen.
Niet passende vloermatten.
Slecht sluitende kofferbak

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.