Opel Omega 2.0i-16V CD Business (1997)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Omega 2.0i-16V CD Business |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 1997 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand bij aanschaf | 66.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Opel Omega is een goeie auto, met de benodigde luxe, hij is zeer comfortabel ligt goed op de weg en is echt een auto voor lange maar ook korte afstanden waarbij je niet zomaar pijn in je rug krijgt. Hij rijdt niet bepaald zuinig op korte afstanden dan mag je toch gauw denken aan 1 op 7 tot 9 op de lange afstanden red je de 1 op 13 tot 14 wel volgens de boordcomputer.
We hebben de Omega expres bij een Dealer aangeschaft, zodat de onderhoudshistorie bekend zou zijn.
Onze Omega was alleen iets te gehecht aan de garage.. en voor de km die wij ermee rijden iets teveel.. in 5 jaar tijd 30.000 km en dan al € 3.000 versleutelkosten buiten de gewone servicebeurten is toch iets te gek.
Er is teveel gebeurd wat Opel niet waardig is, dit leidt er dus ook toe dat we geen Opel meer aanschaffen.. het Omega gevoel is niet meer terug te vinden in de Vectra modellen die overigens ook niet mooi te noemen zijn.
PROBLEMEN
-bobine vervangen
-oliekering van de automaat
-kleppendeksel pakking
-olie bij de bougies
-bij starten knippert alle verlichting in de auto
-nokkenas sensor 2x
( konden we merken aan het feit dat je na ong. 20 min de motor spontaan uitsloeg )
-krukas sensor 1x
een hoop kosten, op zich niet erg als het maar netjes opgelost word door de opel dealer, en het lijkt erop dat de opel meer wil verkopen als zijn service daarop wil aanpassen.
sinds de laatste beurt zijn er geen problemen meer geweest, blijkbaar is alles nu eens goed gerepareerd.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.