Signalement
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Jaar van aanschaf | 2018 |
| KM-stand bij aanschaf | 12.000 km |
| KM-stand laatst | 107.000 km |
Kilometers maken.
Na verandering van baan in 2024 ben ik in de karl gaan rijden,die wij al vanaf 2018 in ons bezit hadden.Op dat moment stond er nog maar 23000km op de teller.Ik moest mijn bedrijfsauto inleveren en heb toen in de karl een lpg installatie laten inbouwen,omdat mijn dagelijkse woon werkverkeer zo'n 180 km bedraagt.Ik heb nu in iets meer dan 1.5 jaar zo'n 64000km afgelegd en ik moet zeggen de karl voldoet prima.Natuurlijk is het geen insignia maar hij is toch redelijk comfortabel. Het is dan ook een cosmo uitvoering.Ik ben van plan om er nog een aantal jaar in te rijden en zoals het nu lijkt gaat dat best lukken.
Karl
De Karl houd zich dapper,ondanks de vele kilometers die er nu mee gereden word.Het ver bruik op lpg is gemiddeld 1op16 dus niet extreem zuinig ,maar met de lpg literprijs en altijd op de snelweg met zo'n 100 tot 130 km/u niet verkeerd.Verder krijgt hij op tijd zijn onderhoud en laat hij tot dusver geen steken vallen.Wel zijn bij 100.000km de banden vervangen,deze waren nog niet echt versleten maar na 10 jaar leek het mij verstandig.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.







Lezersreacties (1)
Reageren