Nissan Qashqai DIG-T 158 Tekna Plus (2025)

autoreview

Nissan Qashqai
Nissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan QashqaiNissan Qashqai

Signalement

UitvoeringQashqai DIG-T 158 Tekna Plus
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf10.000 km
KM-stand laatst10.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Heerlijke reisauto

  • 10.000 km

Nadat ik de Hyundai Kona heb ingeruild was ik toch wel benieuwd naar de Nissan Qashqai die ik ook voor de Hyundai Kona heb gereden.
De Tucson was voor mij een optie geweest daar de Hyundai dealer Van Mossel gewoon een belachelijke inruilprijs bood voor de Kona.

Bij Luth Tangeberg in Erica stond deze Qashqai Tekna plus met alle optiwes die je maar kunt bedenken en na een goede deal heb ik besloten deze auto aan te schaffen.

Ik weet ook wel dat ze niet probleemloos zijn maar tot nu toe heb ik nog geen enkel probleem ondervonden en rijd de auto uitstekend.

Het comfort vind ik subliem de lederen stoelen zitten als gegoten voor mij mede omdat ik ook rugpatient ben zeer kritisch ben op de zit achter het stuur.
Ook de massage stand werkt prima heb ik deze nog niet veel gebruikt.

Ook de ruimte in de auto is prima ook achterin.
De afwerking is zeer netjes met zachte materialen en alcantara.

Het rijden in de Nissan gaat prima de automaat X-tronic werkt prima en schakelt erg soepel echt een verbetering ten opzichte van mijn vorige Qashqai van 2018.

Het verbruik van MHEV valt erg mee gemiddeld 1 op 17 vind ik persoonlijk erg netjes en als je keurig rond de 95 km/h blijft rijden haalt hij de 1 op 19 ook nog wel.

De wegligging is prima en voorspellend de trekkracht is ruim voldoende.

Wat mij wel opvalt is dat wanner de cruisecontrol is ingeschakeld de auton snel waarschuwt wanner je het stuur niet goed vast heb wel stuurt het systeem de auto prima om rotondes heen en de stop en go werkt perfect.

Voor de rest gaan we afwachten hoe de auto blijft software problemen heb ik nog niet gehad en ook geen last van piepjes en kraakjes in de auto.

Over een poosje zal ik de review weer bijwerken.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Nissan Qashqai

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.