Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta Pack (2008)

autoreview

Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta Pack (2008)

Signalement

UitvoeringQashqai 1.5 dCi Acenta Pack
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand laatst15.000 km
Lezerswaardering: 0%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 15.000 km

Bij mij begint alles met het uiterlijk (en de faam van het merk)Het is mijn eerste Nissan, na dertig jaar \"ster\" getrouw te hebben gereden.Maar voor de standaard opties bij een accenta pack zou dit bij mijn bijna vaste merk toch te duur uitvallen.
Daarna kijk ik naar de verschillende krachtbronnen.
En bij de Qashqai zit een diesel met slechts 1500cc en 8 fiskale pk.(Belgie)
Daarbij een behoorlijke optreksnelheid, topsnelheid, en bij de accenta pak een heleboel leuke snufjes,die eigenlijk heel interessant zijn, zoals keyless systeem,panoramadak,automatische airco met twee zones,een cd wisslaar,(6 cd\'s),een antiverblindingsbinnenspiegel, cruise control,automatische lichten, regensensor,verkoelingsbak waar nogal veel in kan,audiobediening aan het stuur , enz... Alleen jammer , bij de 1.5 dci geen EPS, ook niet als optie.
Wat verbruik betreft ben ik héél tevreden. Deze zomer een 4 à 5000 km gedaan in één reis. De \"gemiddelde\" verbruiksmeter op 0 gereset bij vertrek, langs alle soorten wegen gereden,(snelweg,gewone banen, bergstreken enz...) en bij thuiskomst na zoveel km toonde de boordcomputer een verbruik van 5,4 liter per 100 km. Let wel, mijn rijstijl is \"gezapig\", wat betreft optrekken, (ik moet de eerste niet (meer) zijn, maar ik rij de toegelaten snelheid , en niet volgens de autoteller, maar op de gps. Dus in Belgie rij ik 120 (is 128) op de teller, en op de autowegen in Frankrijk bvb. rij ik volgens mijn teller bijna 140, terwijl mijn gps 130 aanduidt.
Het zitcomfort is heel goed te noemen, maar is mijn inziens wel beperkt tot 4 volwassenen. De achterbank biedt genoeg beenruimte , maar wie in het midden moet plaats nemen zal het geen lange reis uithouden. Voor kinderen géén probleem.
Ik bestelde mijn QQ in augustus 2007 en in januari werd hij geleverd. Bij bestelling was nog geen sprake van de QQ+2.Spijtig, want dat ware \'onze\" keuze geweest. (Als opa (en oma) is het altijd leuk enkele kleinkinderen mee te nemen, en nu zijn we beperkt tot 3 van de 7. (Elk om beurt dus.)
Tot op heden heb ik in alle geval nog geen spijt veranderd te zijn van merk, al waren mijn vorige wagens van dat sterrenmerk , net zoals hun service ook uitstekend.
Wat wel mogelijk is, dat ik niet zoals met mijn vorige wagens méér dan 300000 km te doen, ik deze na 3 à 4 jaar inruil, en opteer voor de QQ+2. Maar dat zien we dan wel. Eerst kijken of alles zo o.k. blijft als nu.,maar ik denk het wel.

PROBLEMEN

  • 15.000 km

Tot op heden slechts één klein probleem gehad. Irriterend geluid aan de achterklep.
Direct naar de dealer geweest en ook direct opgelost.(zij het voorlopig).De oorzaak ligt aan twee rubber stops die te zacht gefrabiceerd zijn, en bij mijn eerste onderhoud zal de dealer deze dan ook vernieuwen. (hadden ze nu niet in voorraad)
Ik zal deze review updaten na mijn eerste onderhoud.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Nissan Qashqai

Nissan
Nissan Qashqai DIG-T 140 Acenta
€ 676
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.