Nissan Primera 1.8 Acenta (2002)

autoreview

Nissan Primera
Nissan PrimeraNissan PrimeraNissan PrimeraNissan PrimeraNissan PrimeraNissan Primera - interieurNissan Primera - interieur

Signalement

UitvoeringPrimera 1.8 Acenta
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf3 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik rijd met ingang van januari 2003 deze Primera en over het algemeen ben ik zeer tevreden. Het design (interieur en exterieur) kan mij nog steeds bekoren en ook de standaarduitruisting (met alle electronische foefjes) kan ik zeer waarderen.

Enkele kantekeningen zijn wel te maken.
De voornaamste is het feit dat er water in het achterlicht staat. Hiervoor ben ik al naar de garage geweest, maar de dealer wilde de lamp (n.a.v. een circulaire van de distributeur) niet vervangen. Het zou uit zichzelf verdwijnen. Dit is niet gebeurd. Ik had betere service verwacht.
Daarnaast zijn flink wat piepjes te horen. Vooral bij koud weer en tijdens het rijden over klinkers. Ook trekt de auto naar rechts bij hard afremmen en staat het stuur "uit het lood". Dit laatste begint mij flink te irriteren.
Ook ben ik niet tevreden over de kwaliteit van de cd-speler (bij afspelen zelfgebrande cd"s), de radio (ontvangst maar matig) en de telefoonintegratie (vooral het gestuurde geluid is matig).
Erg praktisch kun je de Primera niet noemen, al kon je dat bij aankoop al weten. Vooral de aflegruimte en het zicht (behalve door de camera) zijn maar net voldoende.

Het klinkt allemaal als een klaagzang, maar dat is onterecht. Over het algemeen is het een zeer eigenwijze, comfortabele, goed uitgeruste en vooral mooie auto. Ik heb bepaald geen spijt van mijn keuze.

PROBLEMEN

Belangrijk:
* water in het achterlicht (bij oplevering)
* diverse piepjes en kraakjes in portieren
* scheeftrekken bij hard afremmen
* stuur staat uit het lood

Minder Belangrijk:
* hakerige versnellingsbak
* cd-speler kan niet goed overweg met zelfgebrande cd"s. Ontvangst radio matig.
* telefoon matig te verstaan voor ontvanger
Details:
* cruise control verliest in sommige gevallen de reset-snelheid
* airco gaat in sommige gevallen niet aan bij starten auto

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.