Mitsubishi Space Star 1.6 Comfort (2002)

autoreview

Mitsubishi Space Star

Signalement

UitvoeringSpace Star 1.6 Comfort
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf222.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Heerlijke betrouwbare familiewagen

Deze auto in de zomer van 2011 aangeschaft. Na een vreselijke periode met een renault (megane scenic) gereden te hebben met ontelbare storingen, torenhoge garagerekeningen en vele slapeloze nachten. Besloten om voor een betrouwbaar merk te gaan. Deze auto spontaan en impulsief gekocht met 222000km's op de teller (lpg g3)voor het zachte prijsje van slechts 2800 euro.
In vergelijking met franse auto's ligt het comfort -en uitrustingsniveau een stuk lager, maar volstaat prima. De mitsubishi heeft bijboorbeeld geen ABS, zij-airbags, cruise control etc, wat je bij een gemiddeld model van dat jaar toch wel standaard zou verwachten. Maar het interesseert me allemaal geen bal meer. De auto heeft me in 3 jaar nog nooit in de steek gelaten, start altijd, rijd als een zonnetje, ik gooi mijn gastank vol voor 2 tientjes en rij er 400 kilometer mee. Wegenbelasting 66 euro per maand en dat verschil heb ik er na 1x tanken uit!!
Al 2x mee naar frankrijk op vakantie geweest met vrouw en 2 kids, dakkoffer en afgeladen volle auto... oke, het is dan natuurlijk geen ferrari, maar hij voldoet prima. De 1.6 liter 16-klepper met zijn 98pk doet zijn werk goed, en komt prima met het verkeer mee. In de bergen heeft hij wat moeite, maargoed dan kom ik maar een paar minuten later op mijn bestemming aan.
Buiten het reguliere onderhoud (olie,remblokje, filtertje en bandjes) heb ik 1x de nokkenaspositiesensor moeten laten vervangen (220 euro bij dealer, maar volgens mij heeft ie me bezeikt want onderdeel was online te krijgen voor 8 tientjes).
Momenteel een dikke 275000km's gereden. Auto heeft wat gebruiksspoortjes (handgreep achterportier afgebroken, slot dashbordkastje stuk, binnenverlichting functioneert niet meer) maar wat ik ook doe, ik krijg hem niet kapot! Ik blijf er in rijden totdat hij het begeeft, of als er een reparatie komt wat niet meer in vergelijking staat tot de dagwaarde.
Mijn advies is: Als je op zoek bent naar een ruime betrouwbare gezinsauto voor niet al te veel geld, dan is de space star in mijn ogen een aanrader!! Blijf weg bij franse krempel, daar heb je alleen maar ellende mee.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.