Mitsubishi Outlander PHEV Intense+ (2021)
 
Gebruikersreview

Mitsubishi Outlander PHEV Intense+ (2021)

Signalement

UitvoeringOutlander PHEV Intense+
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2021
Jaar van aanschaf2021
KM-stand laatst220.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

2 ton met een PHEV outlander

  • 220.000 km

Dit is mijn 2e outlander PHEV.
Eerste was van 2016 en deze van 2021.
Weer over de 2 ton (nu 220000 and counting).
Uiterlijk
acceptabel, begint nu wel wat ouderwets te worden.
Interieur,
is gewoon outdated, knoppen op lukrake plekken, maar t went en apple CarPlay werkt altijd.
Niet zo heel mooi Maar….. alles doet het nog! En bekleding en dashboard blijven heel.
Binnen en buiten…
Met beide outlanders nooit stilgestaan met technische malheur!
Kom daar maar eens om bij een Volvo of Stellantis product ( eigen ervaringen).
Alleen een keer gestrand met lekke band want met groot gat , en er is geen reservewiel….
Kortom betrouwbaarder dan dit vind je niet en zelfs met vaker dan dagelijks opladen accu ( dus zo’n 2000 keer) nog steeds 35 km range ( winter 25 km).
Luxe van winters opwarmen en ontdooien via laadpaal en heerlijke trekauto.
Rijgedrag;
240pk, maar pas vanaf 110km/h (!) vooral op autobahn tussen 120 en 175 is ie behoorlijk snelNiet sportief in bochten wel comfortabel en fijne reisauto.
Techniek:
Je kunt heel veel zelf instellen: save charge full electric eco, 6 standen regeneratie etc.
Geen adaptive cruise, noch lane assist, dat is enige wat ik heb gemist, gaat zijn opvolger wel hebben(eindelijk)
Onderhoud:
nooit iets anders dan regulier onderhoud gehad! Wel ook nieuwe remschijven gehad, maar wat wil je met deze km’s…
Outlander Mitsubishi : heerlijk werkpaard!

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.