Mitsubishi Outlander PHEV Instyle+ (2015) #8

autoreview

Mitsubishi Outlander PHEV Instyle+ (2015)

Signalement

UitvoeringOutlander PHEV Instyle+
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2017
KM-stand laatst75.000 km
Lezerswaardering: 40%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De Outlander PHEV

  • 75.000 km

De Outlander... De mogelijkheid gekregen om de Toyota Auris in te leveren bij de leasemaatschappij en deze Outlander te gaan rijden vanwege het vertrek van een collega destijds. Qua ruimte en ook bijtelling (van 14% naar 7%) een ideale mogelijkheid. Weet niet of ik deze auto zelf ook gekozen had, de bijtelling en ruimte zijn natuurlijk fijn maar van binnen voelt de auto toch wat ouderwets aan. De mazda 626 van mijn ouders uit 1992 had destijds op het dashboard al zwarte plaatjes op plekken waar je opties kon nemen, deze Outlander uit 2015!! ook. Naar mijn idee behoorlijk ouderwets. Bij een auto in deze prijscategorie verwacht ik wel wat meer, maar goed ik kreeg hem en je hoorde me verder ook zeker niet klagen :).
Wij, gezin met 2 kids die destijds nog in de kinderwagen zaten hadden ruimte zat. Achterbak is vanwege de hoogte ruim zat maar qua diepte niet veel groter dan de Auris (rubbermat van de auris paste qua diepte net niet in de Outlander). Meeste ruimte winst hadden we op de achterbank. In de deze auto kan je prima met 4 volwassen een weekend weg. Stoelen kan je kantelen zodat de kids wat comfortabeler slapen.
Het rijgedrag is prima, verwacht er niet te veel van. Auto helt nogal over in de bochten en is totaal niet zuinig wanneer je thuis niet kan laden. Ik had er geen omkijken naar maar kan me goed voorstellen dat je hier niet als particulier niet blij van gaat worden. 400 km op een tank en je kan weer tanken. Auto kan verder lekker mee met het overige verkeer en met de hoge zit heb je goed overzicht.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Mitsubishi Outlander

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.