AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mitsubishi Lancer 1.6 GLXi (1994)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Lancer 1.6 GLXi |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 1994 |
Jaar van aanschaf | 1995 |
KM-stand bij aanschaf | 60.000 km |
KM-stand laatst | 120.000 km |
evaluatie Mitsubishi Lancer 1.5
- 120.000 km
Deze Lancer heb ik ook op Curacao gehad. Op zich een goede auto, maar een probleem: ROEST.
Door de roest was het een nachtmerrieauto. Het dak bleek te roesten. Bleek een fabrieksfout te zijn, maar Mitsubishi wilde niet betalen. Het zou 6.000 Antilliaanse gulden kosten, was toen 10.000 Nederlandse gulden. We hebben hem toen verkocht. Nog steeds heb ik spijt dat er nu iemand rondrijdt met een rot dak.
plus:
uitstekende airco
comfortabel
pittig
leuk model
min:
bekleding (laat los, verbleekt)
roest
5,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren