Abonneer nú met korting

Kies nú voor een abonnement met korting

Navigatie

MENU
AutoWeek

Menu

  • Nieuws
    • Advies Centrum
    • Autonieuws
    • Autotechniek
    • Banden
    • Bestelauto's
    • Campers
    • Classics & Youngtimers
    • Elektrische auto
    • Supercars
    • Verkoopcijfers
    • Podcasts
  • Tests
    • Autoreviews
    • Autotests
    • Nieuwste autovideo's
    • Verbruiksmonitor
    • Zelf testen?
  • Auto's
    • Auto zoeken
    • CarBase Autovergelijker
    • Elektrische auto's
    • Private Lease
    • Nieuwe auto uit voorraad
  • Occasions
    • Occasion zoeken
    • Klassieker zoeken
    • Tweedehands auto
    • Auto importeren
    • Auto onderhoud
  • Tools
    • Autobandenvergelijker
    • Autoverzekering vergelijker
    • Bijtelling Calculator
    • BPM Calculator
    • Kentekencheck
    • Kostenberekening
    • Waardebepaling
    • Private Lease Vergelijker
    • Wegenbelasting
  • Forum
    • Forum Index
    • Actieve topics
    • Nieuwste topics
    • Zoeken
    • Uitleg Forum
  • Word nu
    abonnee!
    • AutoWeek
    • AutoWeek Classics
    • AutoWeek Campers
    • AutoWeek GTO
    • Abonnee voordeel
    • Bestel editie
    • Nu in AutoWeek
  • Account
    • Mijn auto's/reviews
    • Mijn occasions
    • Mijn alerts
    • Mijn gegevens
    • Uitloggen
    • Mijn AutoWeek

      Autoweek Account
      • Autoreviews schrijven
      • Brandstofverbruik bijhouden
      • Reageren op berichten
      • Autobrochures downloaden
      • Nieuwsalerts instellen
      • Deelnemen aan het AW Forum

      en nog veel meer..

      Registreren Inloggen
    • Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

      Meer informatie
  • Zoeken
Sluiten

Zoeken

Op trefwoord

of

Op kenteken

Zoeken

Auto's
Kenteken
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
  • Home
  • Reviews
  • Mercedes-Benz
  • M-klasse

Mercedes-Benz ML 350 (2006) #2

autoreview

5
Mercedes-Benz ML 350 (2006) #2
Anoniem
  • Gebruikersreview
  • Meer
    • Linkedin
    • Pinterest
    • Print
    • Email
  • Whatsapp
  • Twitter
  • Facebook

Signalement

UitvoeringML 350
Versnellingen7, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf65.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor de inhoud of eventuele gevolgen ervan. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Mercedes Betrouwbaar?

  • 85.000 km
  • 7 februari 2013

Na mijn slechte ervaring met Renault. Ben ik op zoek gegaan naar een auto welke groot, veilig en betrouwbaar is.
Na wat omzwervingen op het Net, bij "Car Gallery de Adelaar" in Apeldoorn een Mercedes ML350 gekocht met 65000 km op de teller. Fantastische wagen om te zien en rijdt als een Rolls Royce.
Deze auto kwam oorspronkelijk uit Duitsland dus afgeladen met extra's en perfect onderhouden. (want die Duitsers verwennen hun auto's) Een TUV keuring erbij en een vol jaar garantie bij CarGarant. Wat kan er nu nog fout gaan denk je.

Helaas kent dit type Mercedes bouwjaar 2005/2006 enkele zwakheden waar je op internet weinig over terug vindt.

Distributieketting

  • 7 februari 2013

Ondanks de Tuv keuring heb ik de auto geheel laten nakijken bij Mercedes dealer Stern in Amersfoort
Er was wat onduidelijkheid over de remschijven en blokken achter. Deze voor de zekerheid laten vervangen.
Dit viel helaas niet onder de garantie van CarGarant, maar ja veiligheid voor alles. Daar rijd je dan in P.C. Hoofdstraat Truck. Je voelt je ver verheven boven het gepeupel.
Helaas was dit gevoel van korte duur, (400KM) want er lichte plots een waarschuwingslampje in de vorm van een motorblokje op, (Emissie) vervolgens hield de auto in en gaf volledig de geest. Mercedes service gebeld. Deze wilde werkelijk alles weten van chassisnummer tot laatste beurt en keuringsdatum enz, maar ze moeten nog komen. Uiteindelijk na 3 uur door de ANWB afgesleept naar Stern.
Motor in de soep gedraaid dit door een probleem met de distributieketting en tandwiel, deze schijnt door slijtage op te rekken met zeer vervelende gevolgen en een kostbare reparatie (motor moet eruit).
Er schijnt een terugroepaktie te zijn geweest, omdat deze onderdelen te zwak van materiaal bleken te zijn.
Controleer voor aanschaf of deze is uitgevoerd. Had ik ook moeten doen maar op internet is niets terug te vinden over dit probleem! Deze reparatie werd wel door CarGarant vergoed. Bij navraag bleek CarGarant de helft van de rekening verekend te hebben met Mercedes Duitsland.

ROEST!

  • 7 februari 2013

Na een "poostje" op deze site waarbij iemand met een ML 2006 het over roest had, toch maar eens gekeken of ik ook dit probleem had en natuurlijk ook bij mij waren er duidelijk sporen te vinden aan de binnenkanten van de portieren.
Dit verwacht je natuurlijk niet van een Mercedes en zeker niet als in de folder vermeld word dat de gehele carrosserie verzinkt is.
Bij Stern wisten ze mij te vertellen dat dit een typisch euvel is van de modellen uit 2005/2006. Het blijkt dat ondanks de Duitse "Grundlichkeit" de kit niet op de juiste plek aangebracht is waardoor vocht zijn vernietigende werk kan verrichten.
Ook blijkt op het verzinken flink bezuinigd te zijn, dit om de produktiekosten te drukken.

Je verwacht dan dat Mercedes het boetenkleed aantrekt en problemen snel oplost echter wat doen ze! Ze verkorten de garantie op roest van binnenuit tot slecht 6 jaar en vanaf 6 jaar geld een coulance regeling die per geval bekeken wordt.
Stern is helaas geen importeur, dus kwam er een persoon van de Mercedes importeur naar mijn auto kijken. En oké mijn auto is een inportauto dat weet ik, maar een Mercedes blijft een Mercedes dus je verwacht wel wat.
De coulance bestond uit het vernieuwen van de twee voorste portieren, één portier had niets, de laatste werd bijgewerkt omdat aan deze deur al een schade was gerepareerd. Koste na coulance €4500,
Dit is toch een heel andere uitkomst dan het elders op deze site beschreven verhaal over een identieke auto waarbij vier portieren kosteloos werden vervangen!

Resumé

  • 11 februari 2013

Is het dan alleen maar kommer en kwel, natuurlijk niet. Door deze auto uit Duitsland te importeren bespaarde ik zo'n €7500,- en een CarGarant Garantie geeft natuurlijk zekerheid dat als er iets loos is je geen financiele aderlating hoeft te ondergaan.
Maar als er iets kapot gaat, zit je wel altijd tussen twee partijen in.
De merkdealer en CarGarant.
Je verwacht bij een auto van nieuw €90000,-
dat hij probleemloos blijft rijden tot in de eewigheid en dat er niets kapot gaat.
Dat is natuurlijk onzin en hoe duurder de auto, des te ingewikkelder steekt hij in elkaar, hoe meer er kapot kan gaan en dat gaat helaas gepaard met duurder onderhoud.
De auto rijdt echter fantastisch er rammelt niets en hij is superveilig.
Hij zuipt echter wel als een Tempelier.
Gemiddeld na 15000KM 1 op 7 dat is behoorlijk fors en eigenlijk niet meer van deze tijd.
Wat ik geleerd heb van dit alles is dat ik alleen nog maar koop bij een merkdealer met twee jaar garantie, zodat als er iets fout gaat je een vaste persoon hebt waar je je frustraties op uit kunt leven.
Maar beste Mercedes, als je nu eens een foutje maakt, los dit dan naar behoren op.
Ik wilde helemaal geen nieuwe deuren. Had dan een voorstel gedaan om ze te voorzien van een nieuwe kitlaag en een vers laklaagje aan de binnenkant, kosten €250,-
per deur en dan 50% coulance dan had je er A. nog aan verdiend en B. een trouwe klant aan overgehouden.
Nu blijft het allemaal een beetje ZUUR!

Vervangen eerste 15000 KM

  • 14 februari 2013

*Schijven & blokken achter
*Schakelunit verlichting
*Distributieketting & tandwiel
*Balansarm
*Nokkenassensor
*Lampjes 3suks
*Multiriem & spanrollen
*Koelwatersensor
*Waterpomp

1 April 2013

  • 8 april 2013

Op deze datum verliep mijn garantie van mijn geluks Mercedes. Met vrienden afgesproken op Zandvoort. Oma, kids en honden mee één groot feest! Echter 's avonds bij mijn auto aangekomen, grote plas olie eronder. Bij nadere inspectie bleek het gelukkig alleen te gaan om het plastic reservoir van de stuurpomp.
Volgende dag Stern gebeld of ze het bakje op voorraad hadden, deze beweerde dat dit bakje inmiddels verandert was en niet meer paste op de (oude pomp).Ik moest een compleet nieuwe pomp aanschaffen voor €600,- ex monteren.
Ik heb inmiddels elders een bakje besteld á €35,- en erop gezet.
Ben mijn nota's in een iets ander daglicht gaan zien!

3,8
  • Betrouwbaarheid
    3
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    5
  • Kosten
    3
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
  • Rijd je zelf met een Mercedes-Benz M-klasse? Start je eigen gebruikersreview en deel je ervaringen
 
  • Houd me op de hoogte over de Mercedes-Benz M-klasse
  • Rapporteer deze review

Beoordeel deze review

Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.

  • slecht
  • onvoldoende
  • voldoende
  • goed
  • uitstekend

Uitgelicht aanbod

    Mercedes-Benz M-klasse 350 | Luchtvering | Schuif/Kanteldak | NL-Auto | 1e Eigenaar

    Mercedes-Benz M-klasse 350 | Luchtvering | Schuif/Kanteldak | NL-Auto | 1e Eigenaar

    • 2005
    • 164.244 km

    € 17.950

    Mercedes-Benz M-klasse 500 l Youngtimer l BTW auto l Dakraam l Leder

    Mercedes-Benz M-klasse 500 l Youngtimer l BTW auto l Dakraam l Leder

    • 2005
    • 180.625 km

    € 16.937

    Mercedes-Benz M-klasse 500 Automaat Grijskenteken Btw Vrij BJ 06

    Mercedes-Benz M-klasse 500 Automaat Grijskenteken Btw Vrij BJ 06

    • 2006
    • 233.152 km

    € 11.750

Meer Mercedes-Benz M-klasse occasions

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kunt u er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

Bekijk ook

Kopersgids

Zoeken en vergelijken
  • Mercedes-Benz M-klasse specificaties
  • Mercedes-Benz M-klasse occasions
  • Mercedes-Benz M-klasse video's
Advies en informatie
  • Mercedes-Benz M-klasse tests
  • Mercedes-Benz M-klasse gebruikersreviews
  • Mercedes-Benz M-klasse index
PREMIUM
BMW 2-serie Active Tourer vs. Mercedes-Benz B-klasse - Dubbeltest

BMW 2-serie Active Tourer vs. Mercedes-Benz B-klasse - Dubbeltest

BMW en Mercedes-Benz staan al sinds mensenheugenis tegenover elkaar als Ajax en Feijenoord....

Lees meer
 

Mercedes-Benz M-klasse reviews

  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz ML 320 CDI (2006)

    Mercedes-Benz ML 320 CDI (2006)

    11
    • 4 februari 2019
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz ML 320 CDI (2006)

    Mercedes-Benz ML 320 CDI (2006)

    • 23 juli 2016
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz ML 350 (2006) #2

    Mercedes-Benz ML 350 (2006) #2

    5
    • 7 februari 2013
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz ML 350 (2006)

    Mercedes-Benz ML 350 (2006)

    6
    • 1 oktober 2012
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz ML 500 (2005)

    Mercedes-Benz ML 500 (2005)

    1
    • 30 juni 2011
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz ML 500 (2005)

    Mercedes-Benz ML 500 (2005)

    1
    • 30 juni 2011
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz ML 270 CDI (2003)

    Mercedes-Benz ML 270 CDI (2003)

    5
    • 3 januari 2019
meer reviews
Mercedes ML 63 AMG

Mercedes ML 63 AMG

3

De Mercedes ML 63 AMG is een beest van een auto met een 6,2-liter V8 met 510 pk en 630 Nm koppel...

Gerelateerd

  • Model
  • Merk
Model
Model
  • Nieuws
    Dit zijn de nieuwe youngtimers van 2021: SUV's

    Dit zijn de nieuwe youngtimers van 2021:...

    82
    • 6 november 2020
  • PREMIUM
    Mercedes-Benz ML 350 vs. Lexus RX 300 - Occasiondubbeltest

    Mercedes-Benz ML 350 vs. Lexus RX 300 -...

    • 29 september 2020
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz ML 320 CDI (2006)

    Mercedes-Benz ML 320 CDI (2006)

    11
    • 4 februari 2019
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz ML 270 CDI (2003)

    Mercedes-Benz ML 270 CDI (2003)

    5
    • 3 januari 2019
  • PREMIUM
    Mercedes-Benz M-klasse

    Mercedes-Benz M-klasse

    • 24 april 2018
  • Mercedes-Benz ML350 - 2003 - 473.895 km - Klokje Rond

    Mercedes-Benz ML350 - 2003 - 473.895 km...

    40
    • 16 april 2018
  • PREMIUM
    Mercedes-Benz ML350

    Mercedes-Benz ML350

    • 10 april 2018
Merk
Merk
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz C 250 Estate (2015)

    Mercedes-Benz C 250 Estate (2015)

    • 4 juli 2022
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz CLK 200 Sport (1997)

    Mercedes-Benz CLK 200 Sport (1997)

    2
    • 2 juli 2022
  • Nieuws
    Mercedes-AMG SL – Back to Basics

    Mercedes-AMG SL – Back to Basics

    48
    • 2 juli 2022
  • Nieuws
    Mercedes-AMG C63 toont spierballen op Goodwood

    Mercedes-AMG C63 toont spierballen op Goodwood

    16
    • 1 juli 2022
  • Nieuws
    Mercedes-Benz C-klasse aangepakt door Brabus

    Mercedes-Benz C-klasse aangepakt door Brabus

    16
    • 30 juni 2022
  • Gebruikersreview
    Mercedes-Benz EQS 450+ AMG Line (2021)

    Mercedes-Benz EQS 450+ AMG Line (2021)

    3
    • 29 juni 2022
  • Nieuws
    'Mercedes-Benz gaat stoppen met A-klasse en B-klasse'

    'Mercedes-Benz gaat stoppen met A-klasse...

    91
    • 27 juni 2022

Persoonlijk op de hoogte blijven van autonieuws?

Over AutoWeek

  • Klantenservice
  • Copyright
  • Disclaimer
  • Privacy & Cookiebeleid
  • Cookie instellingen wijzigen
  • Gebruiksvoorwaarden

Volg AutoWeek

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
  • Podcasts
  • RSS

Meer AutoWeek

  • Aanmelden nieuwsbrief
  • Contact redactie
  • Colofon
  • Autobrochures
  • Klassiekergids

Overig

  • Adverteren
  • AutoWeek LAB
  • Je auto aanmelden
  • Koppel abonnement
  • Partners
  • Alfa Romeo
  • Alpine
  • Aston Martin
  • Audi
  • Bentley
  • BMW
  • Cadillac
  • Chevrolet
  • Citroën
  • Cupra
  • Dacia
  • Donkervoort
  • DS
  • Ferrari
  • Fiat
  • Ford
  • Honda
  • Hyundai
  • Infiniti
  • Jaguar
  • Jeep
  • Kia
  • Lamborghini
  • Lancia
  • Land Rover
  • Lexus
  • Lotus
  • Lynk & Co
  • Maserati
  • Mazda
  • McLaren
  • Mercedes-Benz
  • MG
  • MINI
  • Mitsubishi
  • Morgan
  • Nissan
  • Opel
  • Peugeot
  • Polestar
  • Porsche
  • Renault
  • Rolls-Royce
  • Saab
  • Seat
  • Skoda
  • Smart
  • Subaru
  • Suzuki
  • Tesla
  • Toyota
  • Volkswagen
  • Volvo

© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden