en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Uitvoering | A 140 Classic |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 1999 |
KM-stand laatst | 0 km |
Veel te duur in aanschaf, veel te duur in onderhoud. De uurtarieven zijn (25% hoger dan deze van de Toyota garage waar ik met mijn 4x4 ga)
De verbruikcijfers die men opgeeft zijn niet haalbaar (1 op 19), onbetrouwbaar met veel randgeluid en een storende ontwaseming van de voorruit, op stand 1 blijft de ruit niet proper, op stand 2 teveel lawaai( zelfs met airco). De auto dient als 2de wagen, maar als het gezin samenuit is laten we hem staan, kwestie van gerust terug naar huis te komen.
Algemeen, heel plastiekerig. Lekkend schuifdak, lekkende 5de deur, lager van de ophangingsarmen, slecht starten bij regen, volledige immobilisatie door defecte pulsgever van de nokkenas, wiellager voor links en rechts, benzinemeter, onverklaarbare lege accu, gefluit van de alternator. Tot overmaat van ramp de helft van de problemen niet bij 1 garagebezoek opgelost.
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.