Mazda MX-3 1.8iV6 (1994)
autoreview
Signalement
Uitvoering | MX-3 1.8iV6 |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1994 |
Jaar van aanschaf | 1993 |
KM-stand bij aanschaf | 156.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ik was op zoek naar een pittige auto met goede prestaties en het liefst een Mazda, toen stuitte ik op MX-3 die werd aangeboden bij een particulier. Ik kende dit type auto al, maar dacht niet dat het binnen mijn bereik lag om er een te rijden. Toen dit dus wel het geval bleek te zijn, hoefde ik dan ook niet lang na te denken. Ik rij er nu al weer een tijdje in en het bevalt me zeer goed, hij is snel en over het uiterlijk ben ik ook zeer te spreken, al heb ik wel enige modificaties aangebracht. Vooral de motor spreekt me erg aan, het is namelijk een v6 (de kleinste ter wereld), deze loopt heel trillingsvrij maakt een lekker geluidje en reageert lekker op het gaspendaal.
PROBLEMEN
Na aankoop was ik niet zo tevreden over de remmen van de auto, dus ben ik naar een garage gegaan, deze hebben de remmen gangbaar gemaakt (zaten een beetje vast) verder zijn de schijven afgedraaid en nieuwe remblokken voor gemonteerd. Verder heb ik geen problemen gehad.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren