Mazda Demio 1.3 GLX Plus (2000)

autoreview

Mazda Demio

Signalement

UitvoeringDemio 1.3 GLX Plus
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf18 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Wat baalde ik toen mijn baas me vertelde dat we een nieuwe bedrijfsauto kregen, we hadden een 460 gle en nu een DEMIO. Ook wel Deprio genoemd.
De auto rijdt zoals ie er uit ziet, niet lekker. Als je hard remt of de bocht scherp instuurt glijdt de auto lekker door. Pluspunt je is dat ie zonder handen aan het stuur ook rechtdoor gaat. Aan kofferruimte heb je bijna niks en de zogenaamd lekkere zit heb ik in de afgelopen tijd niet kunnen ontdekken. Ik ken barkrukken waar je het veel langer op uithoudt, wat een slechte stoelen! De motor levert zo weinig vermogen dat het een applaus voor Mazda waard is om zoveel overstuur te creëren.

PROBLEMEN

Het probleem wat ik met deze auto heb is dat ie niet kapot wil gaan. Met een ijskoude motor de toerenbegrenzer in doet haar niks. Wel heb ik het idee dat er eindelijk iets aan olieverbruik begint te komen.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.