Mazda CX-3 SkyActiv-G 2.0 120 GT-M (2016)

autoreview

Mazda CX-3 SkyActiv-G 2.0 120 GT-M (2016)

Signalement

UitvoeringCX-3 SkyActiv-G 2.0 120 GT-M
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2016
Jaar van aanschaf2019
KM-stand bij aanschaf16.900 km
KM-stand laatst40.000 km
Lezerswaardering: 43%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Mijn tweede CX-3

  • 40.000 km

Het is mijn tweede CX-3 (nu een gebruikte met 17000 op de teller) en ook deze keer gekozen voor de automaat, niet vanwege het sportieve gedrag maar voor het relaxte rijden in de stad, files en in de bergen.
Het is een GT-M geworden en dat betekent wat extraatjes aan accessoires, waaronder de Bose-Woofer op de plaats van het reservewiel. Ik merk eigenlijk weinig verbetering van het geluid tijdens het rijden, wel bij stilstand. Bij mijn vorige CX-3 (een TS+) moest na enkele maanden de condensor (airco) vervangen worden. Dit gebeurde netjes onder garantie. Bij mijn huidige CX-3 is ook de condensor vervangen toen bleek dat de airco het liet afweten. De dag voordat mijn Bovaggarantie afliep dit gemeld en ook nu weer onder garantie gerepareerd. Ik ben nu zo'n 23000 km verder en niets dan lof voor deze auto; Rijdt heerlijk en nooit problemen. Ohja toch wel; de remblokken voor zijn vervangen, ze bleken versleten. Ik vermoed dat de vorige eigenaar constant met zijn voet op de rem heeft gestaan. Ik heb nog nooit meegemaakt dat blokken al zo snel vervangen moesten worden. Mijn vorige CX-3 had 89000 gereden en de remblokken waren nog prima.
Toch blijft het een fijne betrouwbare en erg mooie auto.

4,0
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    4
  • Comfort
    4
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens