Mazda CX-3 SkyActiv-G 2.0 120 GT-M (2015) #2

autoreview

Mazda CX-3 SkyActiv-G 2.0 120 GT-M (2015)

Signalement

UitvoeringCX-3 SkyActiv-G 2.0 120 GT-M
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2024
KM-stand bij aanschaf97.000 km
KM-stand laatst97.373 km
Lezerswaardering: 50%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Top auto

  • 97.373 km

Sinds 16 april 2024 hebben we deze Mazda aangeschaft.
Na veel onderzoek te hebben gedaan naar dit model. We vonden de lijnen en de vormgeving ontzettend mooi. Niet te groot maar ook niet te klein. Rij eigenschappen in een woord geweldig, je hoort weinig als je in de cabine zit. Alles mooi afgewerkt en uitgerust met het bekende GT-M line van Mazda. Deze occasion stond bij Doornekamp in Leusden. We wilden eerst voor de CX 30 gaan. Maar bleek voor ons toch wel wat aan de grote kant te zijn. Dus toch besloten om voor deze CX 3 te gaan. We vonden de kleur heel mooi alleen de velgen waren te groot 18 inch. Ziet er mooi uit maar rijdt waardeloos lijkt net dat de auto aan het zoeken is als je rijdt vooral op de snelweg. Vandaar dat we gekozen hebben voor 16 inch met nieuwe banden. Michelin crossclimate 2 all seasons. De Mazda stond op Maxxis banden?? Oke is een B band.. Je hoorde echt alles in de auto als je reed zoemend geluid van de banden en je voelde alles door de relatief platte band. Op onze vorige auto zaten ook Michelin's ik moet zeggen het profiel is nog steeds het zelfde als een jaar geleden.. Maar even terug te komen op da Mazda Top auto. We zijn er erg blij mee en kregen een hele goeie service bij Doornekamp.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Praat verder op het forum