Mazda 626 1.8 LX (1991)

autoreview

Mazda 626

Signalement

Uitvoering626 1.8 LX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1991
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf70.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Bevalt mij wel: goedkope no-nonse auto, door en door betrouwbaar. Prestaties zijn voldoende voor mij. Grote auto dus ook grote koffer en veel plaats om te zitten; maar ook lastig om te parkeren (zonder servo!). Asbak is groot genoeg en strategisch geplaatst.
Bevalt mij niet : verbruik is te hoog, centrale vergrendeling hapert (typisch 626), saai imago, veel lawaai, stuur trilt bij hoge snelheid

De wagen heeft zijn plicht gedaan toen het financieel even wat minder ging. binnenkort wordt hij vervangen door een 323F van het vorig model.

PROBLEMEN

Remvoeringen vervangen, voor zover je dat een probleem kan noemen.
Stuur trilt en de wielen uitbalanceren heeft daar weinig aan verholpen.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.