Mazda 323 Sedan 1.6 Touring (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 323 Sedan 1.6 Touring |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 18.500 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
We hebben al een lange tijd ervaringen met het merk. We hebben voor de tweede keer gekozen door een 323. Als optie zit er een lpg-g3 installatie in (had de vorige ook met km stand 164000) en een trekhaak en cruisecontrol. We hebben er lichtmetalen wielen va de vorige auto op laten zetten.Dit is veel mooier dan wieldoppen. Hij heeft een spoiler en een radio/cd speler af fabriek.
We hebbben voor een sedan gekozen omdat hij toch wat meer kofferruimte had. Hij rijdt goed (ik ben zelf een sportieve rijder) en is op zich zuinig. 130 in Duitsland met cruise control 1 op 12,5. We hebben tussendoor ook zelfs 180 gereden maar dan houdt de kracht ook op. Een nadeel is als je 120 rijdt hij al bij de 4000 toeren zit en het geluid in de auto toeneemt. We zijn nou op zoek naar een andere Mazda. We hebben al in een 5 en 6 gereden maar die zijn duurder ik de wegenbelasting dan nu 40 euro per maand. Maar we kiezen daarom toch voor een nieuwe drie.
We hebben al onze auto’s bij Pierre in Heerugowaard gekocht. Zeer goede service
PROBLEMEN
Geen problemen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.