Lexus LBX 1.5 HEV Emotion (2024)
autoreview
Signalement
Uitvoering | LBX 1.5 HEV Emotion |
---|---|
Versnellingen | 1, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2024 |
Jaar van aanschaf | 2024 |
KM-stand bij aanschaf | 6.290 km |
KM-stand laatst | 7.200 km |
Super de luxe
- 7.200 km
Ik moet eerlijk toegeven dat ik tijdens de proefrit mijn twijfels had. Een driepitter met een electro motor, ik wist het niet. Ik had een Golf 8 150pk met vier pitten. Die ging wel. Maar door de vele storingen in de (controle) systemen, was ik er wel klaar mee. Maar goed, mijn vrouw was helemaal enthousiast omdat deze LBX automatisch kon inparkeren, het een betrouwbare Lexus is en dat we een goed deal konden maken, hebben we de LBX gekocht.
Toen de Lexus werd bezorgd, ja dat doen ze gewoon bij Lexus, want de service is echt top ( wat ik nu ervaren heb), kon ik nog niet helemaal enthousiast zijn, want zo’n twijfel gaat toch in je hoofd zitten 😁
Maar, ik kan jullie vertellen dat mijn enthousiasme totaal is aangewakkerd. De volgende dag zijn we lekker gaan rijden. De driepitter is gewoon lekker snel. Invoegen op de snelweg gaat tot mijn verbazing heel vlot ( doet zeker niet onder aan mijn golf), inhalen gaat ook snel.
Verder is de Lexus LBX lekker stil, het rijdt gewoon super ontspannen. Ik had wel iets meer verwacht van het Mark Levinson audio systeem, maar het kan er mee door.
Het parkeren met de 360 graden camera is top. De camera zorgt voor een goed overzicht. En als je helemaal geen zin hebt om te parkeren, laat ik het de auto zelf doen. Het kost wel iets meer tijd.
Ik heb verder geen ervaring met het rijden van een Lexus en kan zeker niet bepalen of deze LBX, de kleinste telg, de luxe heeft van zijn grotere broers, maar voor wat ik gewend ben is deze kleine telg een super luxe auto.
Over betrouwbaarheid kan ik nog niks zeggen, dat komt bij de eerste update. Dit geldt ook voor de kosten. Maar mijn gevoel zegt dat dit wel goed komt.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.