Lexus ES 300h President Line (2021)
autoreview
Signalement
Uitvoering | ES 300h President Line |
---|---|
Versnellingen | 1, Sequentiële Automaat |
Bouwjaar | 2021 |
Jaar van aanschaf | 2022 |
KM-stand bij aanschaf | 10.000 km |
KM-stand laatst | 10.000 km |
Comfort na Citroën,,,.
- 10.000 km
Een stille ,erg ruime ,prachtig afgewerkte en goed bestuurbare sedan met een goed afgesteld veerkomfort dat wat steviger is dan onze Citroën C5 tourer met veerbollen en instelbare demping en wagenhoogte ,die we met zeer veel plezier en genot hebben bereden voor 12 jaar zonder veel grote problemen .Het verbruik is voor deze grote sedan prettig laag, zonder stekker en een redelijk grote benzine tank ( 50 liter) rijden we hybride ( niet zo'n loeizware accu ) in de winter met kleine afstanden 1 op 16 km. en in de zomer al gauw 1 op 19.Op langere afstanden met konstantere snelheden hebben we 1 op 21 gehaald zonder vreselijk op het gaspedaal te letten.Kracht voldoende zonder lawaai van de motor om lange hellingen in Duitsland en Luxemburg te bestijgen.De bagage ruimte is voldoende doch de beugels van die bagageruimte zijn niet weggewerkt zodat je rekening moet houden met koffer en tassen onder die beugels.Dit wetende is het geen probleem.De instellingen van verwarming,koeling zijn super makkelijk met de knoppen.Ook is alles in te stellen op een automatische functie zodat stoel-stuur-verwarming en koeling per persoon/zitplaats in te stellen zijn.De wrking van het navigatie systeem is goed, wel wennen aan het touchpad , de gevoeligheid is instelbaar en het werkt goed.De stemopdrachten vind ik lastiger omdat mijn stem niet goed wordt ontvangen, en dus gebruik ik dit niet meer.Verschillende rijhulpsystemen werken zeer goed .Al met al een prachtig afgewerkte automobiel met een opvallende fraaie coupé achtige vormgeving die afstand neemt van doorsnee auto ontwerpen,maar wel op het zelfde kwaliteitsnivo zit als de bekende drie Duitse luxe middenklasse merken en daarbij meer interieur ruimte en charme geeft .
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

Lexus ES 300h Business Line NWE MODEL BLIND SPOT STUURVERW STOELVERW SCHUIF/KANTELDAK PARK-SENSOREN APPLE CARPLAY/ ANDROID AUTO
- 2024
- 22.340 km

Lexus ES Luxury Line | Lederen bekleding | Open dak | Elektrisch verstelbare voorstoelen | Navi |
- 2024
- 17.053 km

Lexus ES 300h Luxury Line | Facelift model | Stoelverwarming en -ventilatie | Head-up Display | Lexus Link Pro navigatie |
- 2022
- 74.646 km