Land Rover Freelander Hardback 2.0 Td4 SE (2004)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Freelander Hardback 2.0 Td4 SE |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Automaat |
| Bouwjaar | 2004 |
| Jaar van aanschaf | 2004 |
| KM-stand bij aanschaf | 10 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Freelander TD4 is een forse auto waarmee je niet bepaald lullig voor de dag komt. De hoge zit biedt een perfect uitzicht over de weg en het geheel komt uitermate solide over. Sturen met deze auto is een feestelijke aangelegenheid; alsof je met een groot jacht onderweg bent.
De fluit van de heerlijke tweeliter BMW TD en de uitstekende acceleratie - in de praktijk hard zat - hebben me deze week een eerste prijs opgeleverd van de vrienden van het CJIB!
Echt ontevreden ben ik over de dealer, die zijn afspraken niet nakomt, verzuimt terug te bellen etc. Dat belooft wat als er zich ooit problemen mochten voordoen!
PROBLEMEN
Geen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Test: Land Rover Freelander (2003)

In naoorlogs Engeland was brood en melk nog op de bon toen Jaguar snelste auto ter wereld bouwde

Noorse tunnel krijgt twee onderzeese rotondes en verkort reistijd met tien uur

Wat hadden we graag naar de BSO willen boenderen met de Opel Meriva OPC ...




Lezersreacties (0)
Reageren