AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Land Rover Freelander Hardback 1.8 XEi (1998)
autoreview
2
Signalement
Uitvoering | Freelander Hardback 1.8 XEi |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1998 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 72.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ik vind de Freelander een zeer modern ogende, comfortable SUV, die goed in elkaar zit, mooi is afgewerkt en bovenal nog zeer goed presteert ook. Wat ik jammer vind, is dat de versnellingsbak geen zesde versnelling of een overdrive heef, daar de eerste drie versnellingen vrij kort zijn gehouden in verband met de terreinprestaties, is er in ´vijf´ nog heel veel vermogen en trekkracht over zodat een ´zes´ zeer goed op zijn plaats zou zijn.
Verder ben ik tot nu toe zeer tevreden over deze auto.
PROBLEMEN
1 maal een kleine uitlaatlekkage (lasje gescheurd bij de tussendemper, is weer vastgelast).
9,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.