Jeep Grand Cherokee 5.2i V8 Limited (1994)

autoreview

Jeep Grand Cherokee

Signalement

UitvoeringGrand Cherokee 5.2i V8 Limited
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1994
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf135.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Een droom van een auto en als de auto het doet een droom om mee te rijden. Het weggedrag is prima en de auto laat zich zowel binnen de stad als daarbuiten prima en comfortabel bedienen. Voorin de typische Amerikaanse auto is het goed vertoeven, achterin is een straf met de slechte zit en weinig steun mogelijkheden. Bagageruimte is toereikend, let wel de auto oogt groter dan dat hij in werkelijkheid is. Jammer dat het forse reservewiel veel ruimte in beslag neemt en de hond daardoor weinig bewegingsruimte heeft. Het verbruik valt mee als men bewust met de rechtervoet omgaat.

PROBLEMEN

Aardig wat problemen te verwerken gehad en onderhoud is duur voor deze wagen.
Complete set achterremmen, airco kapot, kosten met nieuwe motor, schokdempers achterklep, hoog olieverbruik

Komende kosten automaat revisie, Hardy-schijf

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.