Signalement
| Uitvoering | Tucson 1.6 T-GDI N Line Sky |
|---|---|
| Versnellingen | 7, Automaat met dubbele koppeling |
| Bouwjaar | 2024 |
| Jaar van aanschaf | 2026 |
| KM-stand bij aanschaf | 33.000 km |
| KM-stand laatst | 47.000 km |
Eerste hyundai
3 weken geleden deze N line awd HEV uit Duitsland gekocht via een garage in Overijssel.
Mijn vorige auto was een Renault Austral 200. Een heerlijke maar eigenzinnige en storingsgevoelige auto. Ons humeur leed er te veel onder. In veel opzichten is deze Hyundai een wat minder vooruitstrevende auto maar het ademt allemaal wel fraaie degelijkheid uit. Na 450 km en 1 rit op de Duitse snelweg is het veel te vroeg om echt afgewogen oordeel te geven maar de auto rijdt comfortabel, stil en storingsvrij. Nu al is wel duidelijk dat het geen zuinige auto is. 1:14 lijkt het best haalbaar. Wordt vervolgd
Update
Na ruim 8 mnd rij-ervaring en een wintersport en zomervakantie verder, blijft de conclusie hetzelfde: heerlijke storingsvrije comfortabele reisauto.
Zijn er aandachtpunten? Zeker! Stoelen vrij hard en kort voor mijn 1.90m , irritante rijhulpsystemen mn die op de 'handen op stuur' controleren, heel matig audiosysteem (overweeg een update en betere portierisolatie). Trap je op zijn staart, dan giert/brult de motor beetje lelijk. En het is een zware bak; fel bochtenwerk is niet zo aan hem besteed
.
Maar verder heerlijk vooral ontspannen rijden. Bij 45000 km beurt is de 12 v nood accu vervangen. Is preventieve actie van Hyundai na 3 jaar of 45000 km,. Niet super duur maar al met al was die beurt 2.5 keer duurder dan wat volgens de boekjes het zou moeten kosten. Ik vind dit niet transparant. maar ja, autorijden is nu eenmaal duur!
Wij houden hem voorlopig nog heel lang denk ik; ben wel klaar met steeds van auto wisselen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.







Lezersreacties (0)
Reageren