Hyundai ix35 2.0i CVVT StyleVersion 2WD (2010)
autoreview
Signalement
Uitvoering | ix35 2.0i CVVT StyleVersion 2WD |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2010 |
Jaar van aanschaf | 2011 |
KM-stand bij aanschaf | 14.000 km |
KM-stand laatst | 14.250 km |
ervaringen met onze ix35
- 14.250 km
De Keuze voor de ix35
Ik wilde eigenlijk een kia sportage, puur op uiterlijk en mijn vrouw wilde de Hyundai ix35. Na bezoek aan de Kia dealer in Helmond was mijn vrouw niet overtuigd door het uiterlijk en mijn twijfel ontstond door het interieur. Bij de Hyundai dealer in Eindhoven werden we wel overtuigd door de aldaar aanwezige ix35 en de meer dan gewillige verkoper liet ons direct een proefrit maken. We waren verkocht.
Met dank aan onder andere de reviews op autoweek.nl wisten we ook al snel welke uitvoering we wilden hebben. Het moest de 2 liter benzine worden, in style uitvoering, met navigatiesysteem. Helaas is de levertijd onwaarschijnlijk lang en mijn vrouw twijfelde of we wel een nieuwe moesten kopen, gezien onze twee jonge kinderen ( die minder voorzichtig met auto's omgaan dan wijzelf ). Maar ja, vind maar eens een occasion voor een goede prijs voor een auto die niet goed verkrijgbaar is en met een enorme vraag.
De keuze voor onze ix35
Na wekenlang dagelijks op gaspedaal.nl te kijken of er nieuw aanbod is, kwam ik een advertentie tegen van Hyundai Peter Jansen in Weert. Dichtbij, voor een zeer scherpe prijs en precies de uitvoering die we wilden hebben. Bovendien in zilvergrijs (erg fraai, de lijnen komen er beter uit dan met een donkere kleur) en met als extra's bovenop de navigatie ook een panoramisch dak en een trekhaak.
Na bezoek aan de dealer bleek er erg weinig onderhandelingsruimte gezien de grote vraag en de scherpe prijs. Dezelfde middag tot aankoop overgegaan en de dag later in de ochtend de auto opgehaald. Bij aflevering is ons een systeem- en kaart update toegezegd van het navigatiesysteem. De kaartupdate komt in november.
Eerste ervaring
Wat een "wouw" gevoel als je deze prachtige auto instapt. Niet alleen van buiten, maar ook van binnen zeer mooi vormgegeven. Ten opzichte van mijn vorige auto, een puur rationele toyota corolla station, een enorme verbetering! Echt vol trots naar huis gereden. De auto is met 14000 km op de teller uiteraard ingereden en dat was goed te merken ( in positieve zin ) want hij was aanmerkelijk sneller en soepeler dan de auto waarin we in Eindhoven hadden proefgereden. Alle bedieningselementen zitten op logische plaatsen, ook de navigatie werkt intuïtief. Hier zitten wel wat kleine onhebbelijkheden - navigatiestem krijg ik niet uit ; systeem start op met te luid geluid - deze zouden met de systeemupdate verbeterd moeten zijn. Afwachten dus!
Stoelen prima, stuur goed verstelbaar, een goede zit was snel gevonden. Wel wat kraakjes, de meest irritante in de midden armsteun. Dat heb ik in meerdere reviews gelezen, het is dus geen incident. Ik ga eens kijken of dat is op te lossen.
De achteruitrijdcamera werkt perfect, maar is geen luxe. Die raad ik iedereen aan omdat het zicht naar achteren en schuin naar achteren matig tot slecht is.
Inmiddels enkele ritten gereden en het is een fantastische auto. Ruim, mooi en hoogwaardiger dan ik had verwacht. Een echte aanrader!
Als er meer mee is gereden plaats ik graag een update van deze review. Betrouwbaarheid en gebruikskosten kan ik niet beoordelen, ik zet ze vooralsnog op 4 sterren.
- Betrouwbaarheid4
- Prestaties4
- Comfort5
- Kosten4
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Uitgelicht aanbod

Hyundai ix35 2.0i Business Edition 157dkm Trekhaak 1900kg Cruise Clima Navi Nwe APK
- 2012
- 159.483 km

Hyundai ix35 2.0i Style | Keyless Entry | Climate control | Stoelverwarming Voor+Achter
- 2010
- 121.615 km

Hyundai ix35 2.0i i-Catcher Automaat Leer Trekhaak 1600kg Trekgewicht Navi Nwe APK
- 2011
- 175.488 km
Lees ook

Hyundai iX35 2.0 CRDi – 2012 – 524.296 km - Klokje Rond

Hyundai ix35 vs. Mitsubishi Outlander vs. Jeep Compass - Op zoek naar

Rij-impressie Hyundai iX35 Fuel Cell

Hyundai ix35 2.0 CRDi VGT StyleVersion 4WD (2010)

Test: Hyundai ix35 1.6 GDI - Mitsubishi ASX 1.6 Cleartec
