Hyundai Ioniq 5 73kWh Connect (2021)

autoreview

Hyundai Ioniq 5 73kWh Connect (2021)

Signalement

UitvoeringIoniq 5 73kWh Connect
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2021
Jaar van aanschaf2021
KM-stand bij aanschaf20 km
KM-stand laatst45 km
Lezerswaardering: 43%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Fijne Auto

  • 45 km

De auto gekocht 15 juli 2021 en heb er nu bijna 9000 kilometer mee gereden. Hiervoor had ik een Kona electric en beviel ook super , maar had 1 phase aansluiting.
De ioniq 5 rijd geweldig en op foto ziet die er niet zo groot uit als die werkelijk is, een wel erg grote auto , die door zijn afmeting wel zo gemakkelijk rijd als een klein autootje.
Vanaf begin last met rijden binnen de lijnen van de weg en beweegt het stuur continu, daar al een paar keer voor bij de dealer geweest, maar niet geholpen .Vorigeweek 5 updates gehad,maar nog steeds hetzelfde probleem, maar ik ben niet de enige, dus hoop dat daar aan gewerkt wordt.
De achterruitenwisser mis ik wel ,een blunder om die niet te monteren.
Ook het geluid van de radio of via USB is vrij slecht. Veel reclame over bose boxen,maar in mijn Kona was het beter.
Al met al een geweldige auto waar je heel ontspannen in zit.
Het zonnepanelendak is beter bedoeld als je in Spanje of zo woont , maar het zat erop type project 45
Zal af en toe wat schrijven hoe het verder gaat

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Hyundai Ioniq 5

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.