Hyundai Getz 1.6i GLS (2004)

autoreview

Hyundai Getz

Signalement

UitvoeringGetz 1.6i GLS
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand laatst149.000 km
Lezerswaardering: 66%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

8 Jaar Hyundai Getz

  • 149.000 km

In 2004 nieuw aangeschaft en 8 jaar mee blijven rijden. Ik heb destijds voor de 1,6 ltr uitvoering gekozen omdat de motor veel rustiger liep dan de 1,3 versie. Het toerental bij 120km/h is ook lager en de rust in de auto is veel groter. De prestaties van de motor liggen vooral in de trekkracht bij lage toeren. Schakelen bij 2200-2500 omwentelingen is geen enkel probleem. De prestaties van de auto zijn gewoonweg geweldig omdat het gewicht laag is en het vermogen relatief hoog.

De wegligging is vrij stabiel maar er zijn betere auto's, maar het is stabiel en betrouwbaar.Ik heb in 2005 de auto voorzien van 15'' aluminium velgen met 195/50 banden, dit verbetert het weggedrag aanmerkelijk. De auto wordt minder gevoelig voor spoorvorming en de grip stijgt.

Het verbruik schommelt meestal tussen de 1 op 14 en 1 op 14,5.

Het interieur is smaakvol ingericht en blijft verschoond van rammels piepjes en kraakjes. De ruimte in het interieur is goed ik kan er voor en achter zitten met 1,87m lengte. De bestuurdersstoel is in hoogte te verstellen en ook de hoek van de zitting waardoor je steun in de onderbenen krijgt. De bagageruimte is heel redelijk en de zittingen en achterbank zijn heel makkelijk om te klappen. Je kunt er heel veel in kwijt heb ik in de loop der jaren ontdekt.

De kwaliteit van de Hyundai is gewoon goed. Buiten regulier onderhoud volgens schema geen aparte zaken de auto heeft nog z'n eerste uitlaat en accu. De kosten van onderhoud zijn dus erg laag.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.