Hyundai Coupé 2.7i V6 FX (2003)

autoreview

Hyundai Coupé
Hyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai CoupéHyundai Coupé - interieurHyundai Coupé - interieur

Signalement

UitvoeringCoupé 2.7i V6 FX
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Het is een perfecte auto, hij is snel (230 km/u)
en het is een echte sportbak.
Het enige nadeel is dat hij veel benzine drinkt.
Maar goed dat doet elke snelle sportauto.

PROBLEMEN

Tot nu toe alleen een defecte antenne, ze hadden de verkeerde gemonteerd.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.