Hyundai Accent 1.3i LS (2000)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Accent 1.3i LS |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 13.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Auto rijdt over het algemeen heel goed. Hij zit fijn, is stil van binnen en heeft veel comfort (bakjes, klepjes, houders). Dat maakt de auto erg prettig naar mijn mening. Het is wel jammer dat de auto erg ’licht’ rijdt: stuurt heel soepel, schakelt licht, pedaalkracht is miniem etc. De 1.3 versie heeft genoeg kracht, maar dan moet ie wel in hoge toeren komen. De auto is relatief snel als je er alleen in zit, met 4 personen heeft die weinig kracht meer. De stoelen zijn niet erg comfortabel, na lange ritten vaak rugklachten. En het is bepaald geen rijdersauto, dat is in alles te merken. Nadelen: koplampen gaan zeer regelmatig kapot, ben stil komen te staan met kapotte versnellingsbak. Kosten: 800 euro. Na veelvuldig contact met importeur is een gedeelte vergoed: dit schijnt een bekend probleem te zijn bij Accents van dit bouwjaar. Oppassen dus! Dealer was vrij star en wilde in eerste instantie niets vergoeden (Geenjaar Leiden). Auto heeft ook 4 weken bij dealer gestaan voordat ze ’m eindelijk hadden gemaakt. Zeer slechte service! Toch, over het algemeen bekeken, krijg je een relatief betrouwbare auto voor weinig geld. Prima voor stadsverkeer, niet aan te raden als je veel lange afstanden rijdt.
PROBLEMEN
Problemen versnellingsbak, elek. ramen gaan een beetje schokkerig. Koplampen snel kapot (binnen een jaar al 6 x vervangen).
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.