Honda S2000 (1999) #3

autoreview

Honda S2000 (1999)

Signalement

UitvoeringS2000
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf25.000 km
KM-stand laatst0 km
Lezerswaardering: 54%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Wat vliegen de km’s toch voorbij als je lol hebt in een auto! Nou deze wagen is absoluut veel LOL! Sinds de introductie in 1999 heb ik gedroomd om deze wagen aan te schaffen.
In maart 2006 was het zover! Bij de Honda dealer in Drachten stond een zwart exemplaar met maar 25000 km. Jaarlijks onderhouden en als 3e (hoe krijgen mensen het voor elkaar??!!) auto erbij gehad.
Sinds de aanschaf heb ik alleen maar plezier met deze wagen beleeft! Wat een geluid en wat een wegligging. Deze wagen rijdt en reageert als een kart.
Het vermogen is onder de 6500 rpm goed maar om met volle teugen ervan te genieten is 6500 rpm plus aan te raden! Het heeft ook zijn keerzijde: de trekkracht is onder de 5000 rpm niet veel soeps, veel schakelen dus! Gelukkig zit er een zeer goede versnellingsbak onder dus het schakelen is ook zeer plezierig!
Vergelijk deze wagen niet met auto’s als een Z4 of een SLK. Dit zijn totaal andere roadsters met een daarbij heel ander kopers publiek. Dit is geen luxe wagen, deze wagen heeft geen climate control en inklapbare hardtop en er is zeker geen plaats voor een navigatie en andere snufjes! Deze auto heeft maar een ding: rijgenot!!
De auto heeft uiteraard ook zijn ongemakken voor iemand (zoals ik) die hem gebruikt voor dagelijks vervoer, zoals opberg ruimte en geen verstelbaar stuur. De zetels kunnen alleen maar een richting versteld worden en de bijrijder wordt getrakteerd op een balk bij de voetenzijde die het zitplezier niet bevorderen, redelijk veel rij lawaai en een plastic achteruitje waar ik nog ga achter komen of deze de winter gaat overleven.
Ik heb nu in een half jaar 15000 km gereden en dit is mijn meest bijzondere ervaring die ik heb gehad met een eigen wagen. Helemaal top!

Als laatste: sportwagen zijn redelijk zuinig; 1 op 10!

PROBLEMEN

Geen echte problemen, alleen dingen die de dealer bij de verkoop toch wel hadden moeten vervangen zoals de koelvloeistof (al 7 jaar in de wagen) en de remvloeistof.

Tevens is de dealer niet kennelijk niet kundig genoeg geweest om (voor garantie) het windgeruis met gesloten kap bij hogere snelheden op te lossen. Een beetje amateuristisch hebben ze een hol plastic slangetje in het voorstijl rubbertje geduwd maar dat heeft niet veel geholpen. Ik heb zelf op internet gezocht en het blijken de inklem gaten v/h cabriodak op de bovenste voorruitstijl te zijn, zelf vervangen en probleem opgelost. Dus: als je een dak heb met windgeruis boven de 100 km/h, deze dingen vervangen!

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.