Signalement
| Uitvoering | Jazz 1.5 Hybrid Advance Crossstar |
|---|---|
| Versnellingen | 1, Automaat |
| Bouwjaar | 2026 |
| Jaar van aanschaf | 2026 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ervaring met Honda is goed
Van sportief naar robuust, de eerste hybride. Wat rijdt het goed...zeer comfortabel en het zuinige rijden is niet te vergelijken met de vorige cvt 1.3 Jazz, daar reden we gemiddeld 1 op 22 mee.
Zuiniger kon door gas eerder loslaten uitrollen en snel op snelheid komen en vasthouden.
Dat werkt niet bij de Crosstar, gewoon rijden het systeem regelt het!
De eerste tank was tussen de 1 op 26 en 27.
Daarna zuinig rijden toegepast het verbruik nam toe met 1 op 24!
Boordcomputer zegt negatief dus gunstiger aan de pomp.
De afgelopen tank 3.7 op de 100km het dashboard gaf steeds meer aan dat ik zuiniger reed terwijl ik juist harder reed.
Ik kan natuurlijk zeggen dat de kwaliteit goed is maar dit is gebasseerd op ervaringen met Honda in het algemeen die op elk gebied super is.
Ik ben Hondafan realistisch en nuchter en zal nooit liegen als er iets voortijdig kapot gaat, maar aangezien we dat met Honda nog nooit beleefd hebben, dat geld voor autos sinds 1973, brommers, grasmaaiers en motoren en vaak zeer hoge kmstanden.
Alles is goed bevallen.
De crosstar heeft 16 inch velgen, uitgerust met all seasons vredestein 195/50-16 iets minder comfort iets minder zuinig.
Opgehaald 13 juni met 0kms, nu vandaag staat deze op bijna 5000km.
2 x per dag ritten over snelweg kort en 80/60/50/30 wegen veel stilstaan etc en 2 langere ritten van 100km bij 130km/u bij de vorige tank toch 3.7l op 100km
Ideaal voor een hybrid
Vinden we de Jazz mooi in Crosstar in de Sage green uitvoering ja bijzonder!
inmiddels bijna 8000km verbruik nam toe vlgns boordcomp en toen de tank half leeg was een melding banden spanning te laag stonden allemaal op 1.9 bar op 1 na die was naar 1.8 gezakt dus opgepompt weer.
Vaker doen dus...
Auto rijdt comfortabel en de interface boordcomputer is snel en handig.
adaptieve cruise control werkt goed en remt af bij onverwachte momenten van medeweggebruikers die zomaar naar links invoegen of rechts snijden dan remt de Jazz kort en krachtig zelf dus top!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.








Lezersreacties (4)
Reageren