Honda HR-V 1.6i 4WD VTEC (2001)

autoreview

Honda HR-V

Signalement

UitvoeringHR-V 1.6i 4WD VTEC
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf21.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Dez auto is een wereldcar, zeker om dat ik vaak met de caravan opstap ga. Het is een opvallende verschijning om dat deze licht goudkleurig is en ik er zelf grotere 17’ lichtmetalen velgen onder heb laten zetten met M&S banden.(lekker in de sneeuw met caravan er achter).
Als ik het verbruik lees in andere Reviews (hij rijdt 1 op 8) dan klopt dit wel maar dat is bij mij wel met de caravan er achter en als je dan bedenkt dat de wielen 5% groter zijn? Normaal gemiddeld 1 op 11 en dit is dan iedere tankbeurt gemeten al 60.000 km lang.
Stugger dat is hij zeker t.o.v een vergelijkbare luxe auto ook gezien de korte 3-deurs uitvoering, maar met Pirelli"s M&S banden (in zomer en winter lekkerzacht) en de druk 0.2 Bar lager in de stad gaat zelf mijn schoonmoeder op de achterbank.

PROBLEMEN

Eenmaal was het injectiesysteem vervuild er zijn toen start problemen geweest. Op naar de dealer, deze verklaarde oh dat is de oliemaatschappij deze voegt momenteel water in Euro95 mee om V-power te verkopen, je bent de zoveelste al deze maand!
Dit verhaal is inderdaad bevestigd in de media door zowel de ANWB als de consumentenorganisaties. Een flacon brandstof reiniger in de tank en hij ging weer als een speer.
Ook is er wat regelmatig onbalans in de voorwielen als gevolg van iets te zware wielen met banden, maar daar valt mee te leven als de stoep niet te vaak geraakt wordt.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.