Honda Accord 2.0i 85kW (1995)

autoreview

Honda Accord

Signalement

UitvoeringAccord 2.0i 85kW
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1995
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf202.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Veel problemen mee gehad. Maar dat was de verantwoordelijkheid van de slechte garage waar
ik mijn Accord gekocht heb. (autobedrijf Jacobs in Nieuw Amsterdam, niet kopen, ze lichten je op met garantie etc etc). Heb ondertussen mijn auto bij een officiele honda dealer in onderhoud. Dat is werkelijk perfect! Super service, snel en de prijs valt me 100% mee (auto Berends, Hengelo).

Auto is comfortabel, heeft een uitstekende wegligging en een super mooi uiterlijk. Hij zit lekker en heeft een goede ergonomie. Niet echt zuinig te noemen, maar daar is de bestuurder min of meer ook verantwoordelijk voor :). Ruimte zat, ideale reiswagen! Kleine kofferruimte (gastank) en onhandige beugels. Prestatie"s vallen me tegen. Denk dat de 134 PK versie echt een super auto is.
Ik kom wat te kort met mijn 115.

PROBLEMEN

Electrischeraam aan bestuurderskant funcitoneert niet.
Middendemper vloog er af.
G3 systeem weigert zo nu en dan.
Remschijf krom.
Remblokjes af.
Einddemper verroest.
Ruitensproeiers verstopt.
Passagiers was deur niet van binnen te openen.
Koppeling-cilinder lek.
Aandrijfas hoes gescheurt.
Etc, etc..

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.