Ford Focus Wagon 1.6i 16V Trend (2000)

autoreview

Ford Focus Wagon

Signalement

UitvoeringFocus Wagon 1.6i 16V Trend
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf62.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Focus Wagon bevalt uitstekend. De wegligging is fantastisch en de auto is op de centimeter nauwkeurig te plaatsen. Zoals al vaak vermeld is de trekkracht onderin aan de lage kant, maar als je daar rekening mee houdt en wat verder doortrekt in de versnellingen (met name in 1, 2 en 3) is het een snelle wagen. Ik moest in het begin wennen aan het motorgeluid omdat mijn vorige auto stiller was, maar dat was dan ook een Mondeo. De Focus rijdt anders dan de Mondeo, maar niet slechter, alleen wat minder comfortabel. Het prijsverschil is in ieder geval niet gerechtvaardigd.
De ruimte is prima, al blijft het vervelend dat de zitting van de achterbank niet in delen naar voren kan worden geklapt. Voorin is de ruimte riant.
De standaard radio met cd-speler heeft een opvallend goed geluid in combinatie met de speakers.
Enige minpunt: de achteruitversnelling. Die krijg je er vaak moeilijk in.

PROBLEMEN

De snelheidsmeter en de benzinemeter vielen allebei apart van elkaar kortstondig uit (vocht?). Verder niets.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Ford Focus

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.